Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (37)LMA!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Kris, si Vlad mai facea la cresa cate un pipi la olita, imi spuneau asistentele, dar eu acasa nu il puneam decat f. rar. El a inceput sa-mi spuna cam dupa o saptamana cand face pipi sau kk. De ex. ieri, nu stiu ce a avut ca a scapat pipi de 2 ori pe el si asta nu se mai intamplase de mult. Acum il mai intreb eu cateodata daca vrea sa faca, in rest imi spune singur. Eu zic ca ati facut ceva progrese raportand la numarul de chilotei udati. Ai multa rabdare!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

Kris, pe Mihai il pun pe olita la cresa, cel putin asa spun doamnele, eu insa nu am simtit vreun progres. Am sperat sa il dezvat eu in vacanta asta, dar nu am reusit. Oricum nu renunt, cat suntem acasa incerc sa il las fara pampers.

Am pus si eu poze mai noi prin albume. Preferatele mele raman insa cele din albumul Mai-Iulie 2006.

Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaT spune:

Am pus si eu cateva poze noi, sper sa va placa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

MihaT, Oana, Amo2004, va multumesc pt ca mi-ati impartasit experientele voastre!

MihaT, ai o bombonica de fata! M-ai innebunit cu rochitele Alexiei. Sunt super si cele de la inter! Sanatate maxima Alexiei!

Amo2004, acum depinde si de cresa, amica mea e din provincie..

si acum...

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

IONUT VLATUTZ!

IOAN CRISTIAN

NECTARIE IOAN

IOANA MARIA

IRINA IOANA

HORIA IOAN


CRINUTA, OANA CRETU....SI CELORLALTI CARE POARTA NUMELE SF IOAN!


ANDREEA OANA, sa cresti mare si frumoasa! Sa aduci numai bucurii parintilor!

Leta nu ne mai scrii si tu? Ce mai face Andreea, cum se mai simte..cum a-ti depasit acel mom?





albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

La Multi Ani, Ioana si Ioan!!!
Sa aveti parte de petreceri pe cinste!

Kris, Miha, !
Kris, in poze eram la petrecerea unei prietene mici de-a lui Tudor, Eleonora o cheama. Face si ea parte din acelasi grup vesel, al copiilor de ian-feb, doar ca mamica ei nu mai are timp sa scrie. Oricum a fost aici cu noi pe baricade tot timpul odiseei, iar petrecerea a fost foarte vesela, copiii s-au distrat de minune. In legatura cu olita, la noi a durat cam 2 sapt, dintre care in prima am avut numai insuccese. Doar pe la sf. primei sapt. s-a produs primul pipi la olita. Il puneam si nu facea nimic, cred ca nu stia cum, apoi cand se juca inevitabil facea pe el, invatat de la pampers. Oricum nici in a doua sapt. nu cerea singur, il puneam eu cam din 2 in doua ore, iar cu kk a fost si mai greu, mai patim si acum cate un accident... Greu intr-adevar, cred si eu ca e mult mai simplu sa ti-l dezvete la cresa.
Miha, ti-am vazut si eu pozele. Si tu ai o domnisoara frumoasa si tare cocheta. Pare mare, inaltuta. Am vazut ca papa si singurica, bravo voua, iar in poza in care canta la microfon m-a dat gata! Eu am o maaare slabiciune pt. fetite si rochite .
Amo, ti-am vazut si tie pozele, Mihai e dulce foc si are niste ochi!

mama de BAIAT (9 ian. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Multumesc pentru urari.
Am fost cam busy facand o prajitura si un tort deoarece azi avem party in familie, si sunt bucuroasa ca au iesit foarte bune ambele, in special Brownies-ul cu banane e de vis.


Tomasa, v-am admirat si eu pozele.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Am vazut si noi pozele tomasei,miha , kris si amo.
Frumosi copii si par f mari,raisa mea e maruntica tare sau asa pare,are 82 cm si 11 kg...sau 10,5.

Simona multumesc de sfat,uneori nu inteleg ca poate fi ea mai sensibila.Vit c ii dau si eu zilnic...si bb mic face forme mai usoare de viroze decat ea,ea mereu ajunge la "harcaiala" in plamani si tuse puternica si nu trece fara prednison si antibiotic....m-am saturat
o duminica placuta!


http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

La mult ani si de la noi tuturor Ioanelor,Oanelor si Ionilor.
Petrecere frumoasa.



La multi ani Deea!

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaT spune:

La multi ani!!! tuturor celor care poarta numele Sf.Ioan
La multi ani!!!Andreea Oana,sa cresti mare,sanatoasa si iubita.


Mergi la inceput