Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (37)LMA!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kris spune:

LA MULTI ANI! STEFAN SI RARES DANIEL!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

La multi ani Stefan si Rares Daniel! sa cresteti mari si sanatosi.



Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

LA MULTI ANI Stefan si Rares!

Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

LA MULTI ANI Stefan si Rares! Sa fiti sanatosi si sa aduceti numai bucurii parintilor.


www.ubi.ro
http://pg.photos.yahoo.com/ph/criszaman/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

La multi ani Stefan si Rares! Sa fiti cuminti si sanatosi, sa cresteti mari!



Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

La Multi Ani sarbatoritilor! Stefan si Rares, sa cresteti mari si sa aveti mult noroc in viata!!!

Multumesc celor care ne-au felicitat pt. succesele cu olita. Inca mai avem cate un accident dar din ce in ce mai rar...

Crinuta, am vazut ca ai intrebat de mine, multumesc. Din pacate stau prost cu timpul, iar Tudor uraste sa ma vada la PC. DE-aia intru rar, probabil, culmea, mai des voi intra incepand de luni, de la serv. Nici sa citesc ce ati scris nu mai apuc in ultimul timp. Am citit si ca ai un nou job, bafta multa si acomodare usoara.


mama de BAIAT (9 ian. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Avem si noi poze recente cu Tudor. Sper sa va placa, se incadreaza in atmosfera de sarbatoare a lunilor ian-feb.

mama de BAIAT (9 ian. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Irina, sunt superrrr pozele cu Tudor! Ai un baiat mare, ce mai ! E un scump! DaAr la ce aniversare va aflati? Cate zile a durat la tine operatiunea olitza?

Noi , per ansamblu, astazi am avut o zi mai usoara, este deja a 4-a zi, am udat doar 3 pantalonasi...fata de ieri 6, si alaltaieri 10, e mai mult incanta de toaleta si face cu mai multa placere decat la olitza..
SPRE DAZAMAGIRAREA MEA, INCA NU CERE SINGURA, doar cand vrea kk, ma atentioneaza, in rest o asez eu cand consider.. Oare cat va mai dura si aceasta etapa?

Va rog , pe cele care a-ti trecut prin aceasta experienta...dati-mi si mie cateva sugestii

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Eu sunt constienta ca fiecare copil are evolutia lui, dar povestindu-mi experintele voastre, ma incurajez cumva, si stiu la ce sa ma astept.

Uitati, de ex o amica veche, mi-a spus la ea nu a stiut ce inseamna sa-ti dezvete copilul de pampers, la aceasta etapa , a contribuit f mult cresa..Va dati seama? cat de simplu? Probabil, fiind in colectivitate, s-au dat usor unul dupa altul..iar prima miscare pe care au facut-o a fost reducerea lichidelor... UN MARE AVANTAJ, CA AM DEZVATAT-O DE BIBE..! Cele care isi duc copii la cresa, cum se descurca? Au renuntat la pampers?

Patri, tu nu mai spui nimic de Rebb, cresa? Tu cum te mai simti?

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaT spune:

STEFAN si RARES, LA MULTI ANI !!!Sa cresteti mari,sanatosi,cuminti si iubiti.

Tomasa,ai un cavaler frumos!!!

Kris,ai sa vezi ca Bia o sa inceapa sa si spuna cand vrea sa faca,e putin mai greu pana realizeaza ei ce au de facut.Mai poti sa tii olita in camera unde se afla ea,poate se duce singura cand o trece,Alexia asa facea.

Offf... si Alexia a racit,ieri i-a curs nasul si a stranutat non stop ,febra si a stat numai la mine in brate,azi sa zicem ca a fost un pic mai bine.chiar ma gandeam ca aveam vreo 2 luni de cand nu a mai racit,si hop a si venit raceala nepoftita.Sper sa-i treaca cat mai repede,ca inebunesc sa stam numai in casa.

Mergi la inceput