ofer ajutor!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Mariarusu,
multumesc de intrebare...Ema este bine, face ABA in fiecare zi, in fiecare zi face progrese mici dar ma bucura fiecare gest, sunet care il observ ca face...
avem mult de munca...dar cu ajutorul lui DUmnezeu, cu rabdare si speranta ...VOM REUSI

numai bine si sanatate

ajutati la terapia pentru Ema




www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras_rebel22 spune:

buna fetelor,imi pare atat de rau ca nam mai intrat dar am fost plecata in india si mam cutremurat ce ma vazut pe acolo,,am sa recitesc astazi tot ce sa scris si sa intru in pas cu voi si ce se poate face,in 3 saptmani vin in romania si sper sa pot ajuta cat mai multe famili si bebelusi necajiti,de primit emial nam primit!maine am sa pot raspunde la tot ca acum sar in pijamalute si la somnik!va pup pe toate si va multumesc pt bunatatea pe acre o aveti!pupici[grup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ingeras_rebel, te admir foarte mult pentru ceeace faci !!! Felicitarile mele si Dumnezeu sa iti rasplateasca !!!

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Daca poti sa ne ajuti cu acea pagina web "ajutor umanitar "de care spuneai rog da de veste la adresa de mail danielalfun@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Doresc un ajutor oricare ar fii el , financiar , moral , un sfat care sa ma indrume spre institutii abilitate spre a trai acest baietel cu acelasi diagnostic al Soniei ...Pentru Sonia s-a putut , de ce nu si pentru Edi , o fiinta nevinovata , un inger pe pamint trimis de bunul Dumnezeu sa traiasaca ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetamaria spune:

mariarusu intervin si eu cu un sfat ptr. cancerul de col uterin este un vaccin poate cineva ii va oferii acelei mamici acele vaccinuri trebuiesc facute mai multe o doza sa zic eu nu stiu sigur 3mil lei vechi, si se spune ca ar fii valabil chiar daca este facuta boala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Acest subiect nu mai pare sa fie de actualitate.

Mergi la inceput