ofer ajutor!

ofer ajutor! | Autor: ingeras_rebel22

Link direct la acest mesaj

buna,sunt de ceva timp de site-u acesta si va uramresc din umbra,ma cutremura ce vad si cate probleme sunt in lumea asta si mai ales in romania,tot ce pot eu sa fac si as vrea cu toata inima sa ajut este daca cumva auziti de vreun caz in care o familie cu bebelusi sau copii foarte mici care au o situatie foarte proasta si nua re ce sai ofere bebelasului va rog anuntatima,pot aduce hainute,ii pot ajuta financiar cat pot,fiindca saracii bebelusi sunt mici si nevinovatii,si nus unt nici parinti lor de vina ca au o situatie foarte rea financiara!va multmunesc si astept raspuns!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Buna Ingeras

Bine ai venit la rubrica umanitare.
Este extraordinar faptul ca iti oferi ajutorul, pentru ca multi copilasi au nevoie de el.


Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..


Alexandru are o sansa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Si noi iti multumim pentru intentii...

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Daca are nevoie cineva de pagini web construite in scopuri umanitare / ajutorare / informare, etc.. imi ofer si eu ajutorul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Initial creeata de ingeras_rebel22

buna,sunt de ceva timp de site-u acesta si va uramresc din umbra,ma cutremura ce vad si cate probleme sunt in lumea asta si mai ales in romania,tot ce pot eu sa fac si as vrea cu toata inima sa ajut este daca cumva auziti de vreun caz in care o familie cu bebelusi sau copii foarte mici care au o situatie foarte proasta si nua re ce sai ofere bebelasului va rog anuntatima,pot aduce hainute,ii pot ajuta financiar cat pot,fiindca saracii bebelusi sunt mici si nevinovatii,si nus unt nici parinti lor de vina ca au o situatie foarte rea financiara!va multmunesc si astept raspuns!




ingeras_rebel



daca vrei poti sa vii aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89095&whichpage=1

_


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

stiu eu un bebe care poate fi ajutat
s-a nascut cu spida bifidus si nu v-a putea umbla niciodata , mama lui il cara in brate peste tot dar e greu deja , si ara avea nevoie de un port bebe tip ruxac ca sa-l pota duce in spate
poate cunosti pe cineva care are si nu-i mai trebuie
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras_rebel22 spune:

mariarusuda am sa iau un rucsac pt copilasul care nu poate merge dar am sal trimit cand mai trimit si pt ceilalti copii cam in 2 saptmani se trimite pachetu,sa imi spui unde sa trimit!
va pup si va multumesc pt sustinere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Ingeras

Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..


Alexandru are o sansa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

Eu chiar am un port bb tip rucsac pe care nu il mai folosesc.
Ma ofer sa il trimit,da-mi un PM cu adresa.

Stefania, mami de David(24 dec.2004) si Patricia(12 iul.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Ingeras,tot respectul pentru ceea ce vrei sa faci!
Esti draguta sa-ti activezi PM_ul?

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Va multumesc si eu mult pentru raspunsuri
V-am trimis mesaj pe yahoo tie ingeras_rebel22 si tie mamaluidavid
sper sa le primiti , daca nu chiar cu riscul sa ma repet , mai bine ar fi sa trimita mamaluidavid ca sa nu se mai cheltuie ingeras_rebel22 , poate acei bani pot fi folositi pt un alt bebe care are nevoie de ajutor
sunteti minunate , sper sa pot si eu ajuta cu ceva la randul meu
am sa revin cu un caz nou , de data asta e destul de tragic
mama la 3 copii 5ani, 9 ani, 12 ani, e pe moarte (cancer col uterin faza terminala), vor ramane singuri cu tatal lor , stau la tara si se descurca foarte greu , poate le trimiteti ceva hainute sau rechizite scolare ,( copii invata foarte bine- sunt premianti cei mari ),
astept sa imi mai scrieti

Mergi la inceput