Cand increderea e oarba...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns annita72 spune:

FELICITARI, MAMICO!



http://pg.photos.yahoo.com/ph/ileanastama/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Felicitari mamico si traieste-ti viata din plin alaturi de cei dragi...totul trece, binenteles daca si vrem...oricum sufletul ranit o data, ramane o cu o cicatrice.

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Felicitari!

quote:
Originally posted by pisimuky
Pentru moment traiesc clipa si sunt convinsa ca Dumnezeu ma va ajuta sa vad acea luminita de la capatul tunelului daca va fi cazul sa iau o decizie la un moment dat.

Poate Dumnezeu si viata vrea sa va dea o noua sansa, incearca sa vezi si aspectul asta. Sper sa vorbim cat de caurand.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Felicitari, Pisimuky, ma bucur tare mult pentru micul tau Mihnea, sa fiti fericiti asa cum va doriti. Nu-ti face griji, timpul le rezolva pe toate. Si daca la un moment dat vei fi nevoita sa iei o decizie, sunt convinsa ca o vei lua cu sufletul!

Elle_seb

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
http://pg.photos.yahoo.com/ph/laura_bucharestlife/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amella spune:

Draga Pisimuky,

Felicitari pentru bebitz! Sa dea Dumnezeu sa fie sanatos si sa aiba noroc!
Imi permit sa-ti scriu din doua motive:
1. parintii mei au divortat atunci cand eu aveam 6 ani, din cauza infidelitatii tatalui..iar eu am fost "copilul cu pensie alimentara"...mereu la mijloc intre ei doi..
2. inainte sa ma casatoresc, l-am prins pe actualul sot ca ma insela cu o farmacista...
Eu i-am iertat fapta sa, acum suntem casatoriti iar relatia noastra merge extraordinar de bine (cu exceptia soacrei)si sincer, nu-mi pare rau si nici nu consider ca am pierdut ceva, ba chiar cred ca am luat decizia cea mai buna. Intr-adevar, mai am momente cand ma gandesc daca ma va mai insela iar,din moment ce a mai facut-o o data, insa toate gandurile astea urate imi dispar..chiar si cu simpla lui strangere de mana...pentru ca stiu ca el imi e alaturi..
Cat despre divort, gandeste-te cum vrei sa traiasca si copiii tai...ca mine????????
Ai grija de sufletzeul tau si de copilasii tai!
Alaturi de tine, Amella...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

Ai riscat...putea sa nu fie asa.
Si daca tatal tau locuia cu voi si erau numai certuri si scandaluri, poate ti-ai fi dorit sa fi divortat.

Nu stiu...zic si eu.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Pisimuky,abia acum am inteles ce ai vrut sa-mi spui cu :"mai bine ca nu v-ati casatorit inca".N-am stiut...abia acum am citit.
Iti doresc tot binele din lume si sa ai puterea sa iei decizia corcta pentru tine,pentru copii,pentru familia voastra.

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput