Sezatoarea canadiana (56)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Chiar ieri l-am auzit pe un post de radio... si mie imi place foarte mult cintecul!

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 – www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 – www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 – www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:



Craciun fericit!!

Multa sanatate, petreceri frumoase si numai bine!!



Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofronica spune:

Desi va citesc in fiecare zi, sunt mai lenesa la scris si de-asta sunt asa scumpa la vedere. Am intrat sa va urez la toate sa aveti un CRACIUN FERICIT!!! alaturi de familie si prieteni, sa va aduca mosul tot ce va doriti.

Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

montrealeze,aveti idee daca se organizeaza si anul asta revelionul in centru(in aer liber)?
i-as scoate pe ai mei din casa la 24,00 sa ciocnim sampania pe strada
am fost o singura data si mi-a placut mult de tot.



"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Sarbatori fericite, Craciun imbelsugat si-un an nou fericit.
Multa sanatate, indeplinirea tuturor dorintelor, swa va creasca cozonacii (daca-i faceti) si sa vi se-nchege piftia!

Pupici de la noi

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Multumesc mult de urari, sa va traiasca si voua copilasii si voi in rand cu ei!
He, he, gogosica! Ce-mi place! Ma bucur ca v-a placut gogosica mea.
Adevarul e ca vazand pozele ma intreb si eu daca a avut doar 4300 la nastere...! Va dati seama ca in conditiile astea m-am bucurat ca l-am nascut la 38 de saptamani, ca daca mai statea pana la 40 il dadeam direct la gradinita.

Nelia, eu ma gandeam ca am burta mare, dar parca mi se parea mai mica decat la primul copil. Fetita a avut tot 4300, si doar 0,5cm in plus la lungime. Deci aveam antrenament la dospit gogosele !

quote:
Donia, mai zi-ne vesti, cum e cu 2 ? Ca cu mai multi stiu cum e, Sofia face cat 4 deodat'

Ira, asa ziceam si eu de Roxana, dar dupa ce a implinit 4 ani s-au mai schimbat lucrurile. Acum doar vorbeste cat 4 deodata, in rest ne mai lasa sa respiram. De aia ni s-a facut dor de unul nou-nout, sa ne punem iar puterile la incercare. Deocamdata mai putem, zic eu .



Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

Nu stiu daca o sa mai apuc sa scriu ca eu tot la ore mici bantui pe aici, va doresc sa aveti Sarbatori fericite si in anul care vine sa vi se indeplineasca toata dorintele. Multa sanatate ca asta e cea mai importanta.

Comorile lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

Ira eu sunt cam pe dinafara nu stiu ce s-a intamplat la Toronto.

Comorile lui mami

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Craciun fericit!





"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput