Dvs. îi puteţi oferi singura şansa!

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Mihaela, LA MULTI ANI!!! Ai sa vezi ca anul acesta vei primi cel mai frumos cadou de ziua ta: SANATATEA LUI ALEX.


Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Se mai pot dona bani aici, la contul de pe prima pagina?


multumesc

de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(1 an si 9 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mihaela, o sa fie bine si cu cea de a doua operatie a lui Alex!!!O sa vezi!Chiar daca veti sta o saptamana in plus, va fi bine!!!!!Noi suntem alaturi de voi in rugaciunile noastre!!!Si noi prin tine ii salutam pe cei de acolo din clinica.Va pupam si te asteptam cu vesti!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_p spune:

Buna dragi mamici!

Lui Alex i s-a facut si al doilea implant cu celule in coloana. Si de acesta data Alex s-a simtit bine dupa interventie. Doamne ajuta!

Inca nu am facut operatia pentru inlaturarea chistului arahnoidian.
Inca "se pregatesc". Ma inebuneste asteptarea asta! Chiar daca imi e foarte teama de acesta operatie ..parca abia astept. Ma rog ca Dumnezeu sa faca o minune si Alex sa nu mai faca crize.

Au zis ca vom face operatia saptamana asta , acum mi-au zis ca saptamana viitoare. Vom sta cu doua saptamani mai mult. Am prelungit viza cu inca o luna si acum trebuie sa schimb iar biletele de avion.

Alex e stabil si a schimbat programul. Doarme noaptea asa ca nu ne mai zic doctorii dimineata la vizita "noapte buna".

Hildegard, multumim din inima.
Intradevar nu s-a sfarsit cu acesta operatie, vor urma luni..., ani de recuperare , control aici in China si dupa cum mi-au zis doctorii chiar un alt implant, dar pentru moment , banutii pe care i-am strans pentru Alex ne sunt suficienti. Multumim din inima!



Dragi mamici , RUGATI-VA PENTRU ALEX!

Va multumesc!


Alex are 2 anisori si o sansa
http://predoi.netfirms.com/

http://www.jurnalul.ro/articol_69881/suferinta_pentru_elfiecare_zi_e_un_chin.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Mhaela, ma bucur mult ca Alex se simte bine, deci riscurile de care iti era asa de teama cred ca nu au aparut deloc, slava Domnului !! Ne rugam in continuare sa se vada efectele cat mai curand si ca si operatia de inlaturare a chistului sa aiba succes !!
Multa sanatate, va pupam.

http://www.copaculdehartie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mihaela, ce faceti?Alex ce face?nu ne mai spui nimic?Noi ne rugam pentru voi, sa fie totul bine!!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Mesaj de la Mihaela: predoi mihaela: Maine la ora 10.30 ora Romaniei il opereaza pe Alex pt inlaturarea chistului cu lichid . Sunt cu sufletul la gura, abia mai pot sa vorbesc. Nu pot sa mai zic decat Doamne ajuta sa stopam crizele. Va implor.... rugati-va pt Alex. Poate se va intampla o minune.

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ma rog pentru Alex va fi bine mihaela ai sa vezi..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Doamne, ne rugam si noi sa fii alaturi de Alex. Ne rugam Doamne ca aceasta operatie sa aibe succes si crizele lui Alex sa dispara sau macar sa se rareasca semnificativ. Ne rugam Doamne sa fii alaturi si de Mihaela, sa-i dai putere Doamne sa poata trece peste aceste grele incercari.
In Numele lui Isus ne rugam. Amin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:


Suntem alaturi de tine Mihaela!
Ne rugam pentru Alex!
Doamne Ajuta!
Numai bine!

Cristina, mama Sabinei

Mergi la inceput