Dvs. îi puteţi oferi singura şansa!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Strange cineva si pliculete din Europa?




anca si micutza Bianca(14/03/2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Am transferat si eu in contul de la Raiffeisenbank putini banuti (imi pare rau ca nu-s mai multi).
Am trimis un mail cu informatii despre Alex si la cativa prieteni din afara ... insa nu stiu cat de darnici sunt. Eu sper!
Multa sanatate lui Alex!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Mihaela, ai intrat in legatura cu desprecopii?

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Buna tuturor

Azi am vorbit cu Mihaela, a trimis pozele adminilor DC. Sperantele ei sunt mari in tot ajutorul ce i se ofera si va multumeste tuturor foarte mult pentru sprijinul acordat.

Din pacate, fiind prinsa intre ingrijirea lui Alexandru si strangerea de fonduri pentru operatia lui, timpul ei este foarte limitat, motiv pentru care nu a putut sa va raspunda la toate intrebarile.

Astazi sunt pleacti in Bucuresti si Mihaela o sa ne scrie cand se intorc.

Parintii lui Alexandru sunt putin presati deoarece clinica din China le cere ca in putin timp sa aibe rezervariile pentru avion.
Tarom nu are zbor catre China, am inteles ca Francezi, Englezi (si mai erau cateva) au.

Poate lua cineva legatura cu aceste companii in Otopeni pentru a se interesa daca este vreo posibilitate sa doneze locurile (practica ce am mai intalnit-o) sau macar sa nu ii puna sa plateasca pentru rezervare?
Asta ar ajuta-o muuult de tot pe Mihaela care nici nu-si mai vede capul de treburi si se simte des la capatul puterilor.


Daca doriti sa luati legatura direct cu Mihaela, ea poate fi contactata mereu la numarul 0721-935-702

Va imbratisez si eu pe toti.

Ne rugam Domnului ca totul sa mearga bine.


Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..


Alexandru are o sansa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Lucia cand e programarea operatiei? Scuze daca scrie undeva, n-am vazut, nu am timp mult din pacate sa citesc.

Pana la urma ce cont de paypal se poate folosi?

Doamne ajuta!

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

doamne...cata emotie...tocmai am vazut la tv...cazul lui alexandru ce sa spun am fost coplesita de emotie...am auzit de cazul lui alex de mai multa vreme,spre rusinea mea nu am facut nimic pentru asta, am fost numai cu sufletul si inima alturi de mihaela, nu am sris niciodata aici dar in seara aceasta s-a intamplat ca acest suflet minunat sa aiba speranta..sa aiba norocul sa poata merge in china cu ajutorul unui OM minunat, tocmai am vazut la tv(surprize...),
Da ...Alexandru va merge in China...multumim ca exista oameni de suflet,multumesc DC ca ai fost mereu alaturi si-l rog pe bunul DD sa-i aiba in paza pe toti copii si oamenii de bine.
Iti multumim inca o data domnule, scuzati dar de emotie am uitat numele , de fapt important este ca acest minunat OM a semanat un sambure de speranta in sufletul familiei.
Sper din tot sufletul sa fie bine...am invatat o adevarata lectie de viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Ne puteti povesti si noua mai multe?

A aparut cazul lui Alexandru la Surprize, Surprize?

Este cineva care ne poate da mai multe detalii?

Doamne, sper ca s-a rezolvat si Alexandru poate merge in China.

Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..


Alexandru are o sansa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

A aparut cazul la Surprize?

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Doamne cat sunt de fericita ca Alex are banutii necesari pentru operatie. Zi de zi ma gandeam cui sa mai scriu pt ca acest sufletel sa aiba sansa la o viata normala. Nu stiu cine a reusit sa ii convinga pe cei de la Surprize sa ii ajute, dar ma bucur din suflet pentru ca Alex o sa ajunga in China.
Dumnezeu a facut o minune!


Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Din pacate, acesta este doar un prim pas. De acum, trebuie sa ne unim in rugaciune pt ca Alex sa se intoarca din China refacut 100%. Mihaela, vom fi langa tine si puiul tau, pana la capat. Sa va ajute Dumnezeu ca in scurt timp, sa uitati de acesta durere si va asteptam sanatosi acasa!

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput