Dvs. îi puteţi oferi singura şansa!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Pai bazarul functioneaza cam asa. Cine are de dat lucruri le face cate o poza si le punem pe un site, impreuna cu pretul pe care il cerem. Cine doreste sa le cumpere liciteaza aici pe forum si depune contravaloarea produselor intr-un cont deschis special pentru asta. Lucurile comandate le primeste prin posta sau alte modalitati de la persoana care le detine si care le-a oferit spre vanzare. Cineva trebuie sa tina evidenta. V-am spus, eu ma ofer ,as avea timp sa stau sa urmaresc bazarul , numai cu deplasatul imi e putin mai greu. Adica ar trebui sa merg la banca sa cer extrase de cont, sa deschid cont, eventual.
V-am spus, langa mine aproape este o banca, Carpatica si putin mai departe un Finans . O data pe saptamana sa zic ca as putea merge la banca.
Deci, daca sunteti de acord as putea sa incerc sa organizez asa ceva, evantual cu ajutorul vostru.
Simona, daca spui ca ai lucrusoare, ai putea incepe sa le faci niste fotografii si sa le trimiti la mine sa le pun intr-un album special pentru bazar?? Apoi voi crea un subiect special pentru Gabriel-Alexandru ( mai este un bazar pentru Alex..alt Alex) sa punem celalat nume, chiar daca parintii ii spun si lui tot Alex.
Ce ziceti , incepem???

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_filipas spune:

Anda ma bucur din tot sufletul ca vrei sa preiei initiativa bazarului.Eu ma apuc de fotografii si ti le trimit numai sa-mi spui si mie adresa ta de mail sau cum sa-ti trimit pozele.


Nimic nu este imposibil pentru o persoana perseverenta

Simona si Dragos Octavian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ti-am trimis PM !!

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_filipas spune:

Anda am primit mesajul tau.Multumesc.Ma apuc de poze si ti le trimit.Eu nastazi si maine sunt foarte prinsa cu un examen dar vineri cel tarziu le primesti.


Nimic nu este imposibil pentru o persoana perseverenta

Simona si Dragos Octavian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Este extraordinar ce faceti pentru Alexandru, o sa-mi anunt si eu prietenii pt lucruri pt bazar.

Am auzit ca ar exista posibilitatea de a pune o cutie pt donatii la cazinoul din Bucuresti.

Eu m-as duce acolo, dar din pacate nu sunt in tara. Credeti ca vreuna dintre voi se poate interesa de aceasta posibilitate?



Lucia, mami de Evelyn si sotie de Csaba

_
www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">
Sa nu-i uitam..


Alexandru are o sansa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu.anca spune:

Mai, poate par toanta, da ai incercat sa contactezi pe vreunul din bogatii astia care arunca cu bani in toate directiile? gen Becali, Tantareanu, mai stiu io care?
O sa iti trimit ceva, prin mama mea care e in Romania.
De cat mai ai nevoie? Ca timpul e scurt!


ANCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Pt Doina_cel - draga mea e bine ca ai primit 30mil de la presidentie,si noi am cerut ajutor de acolo si am primit 25 mil.
Eu stiu ce spui tu ca in comparatie cu nevoia ta este putin , dar sunt foarte multi bani de fapt si sa strangi de la firme...
Noi ca si tine am spus multumiri si ne-am bucurat ca ne-au ajutat si ei cu ceva.
Sper ca Andrei este mai bine si sa reusiti sa strangeti suma fabuloasa de care ai spus.

Draga Mihaela , numarul de telefon de la presidentie este cel care ti l-am spus - eu nu dau informatii eronate.Sper sa te mai gasesc on-line si ca Alex e bine.

Pt. Anca.
Bogatasii astia din Romania cred ca primesc sute de dosare.
La Becali am trimis prin fax dosar de 14 pagini de 3 ori si nu s-a intamplat nimic...La Columbeanu am trimis plic si e-mailuri si telefoane la asistene...si nimic.
Nu stiu care este procedura...probabil sa stai cu televiziunea si sa ii vanezi ca sa ceri ajutor,altfel...ei au nevoie de publicitate.

Mihaela,va pupam si sper sa ne auzim cu bine!
Aida - mama de pisica mica.


http://emma.ablog.ro

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=96703

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Eu ma tot intreb de ce nu reactioneaza la astfel de cazuri toti din topul milionarilor in euro din Romania. Ca Becali, Columbeanu si inca 2-3, au mai dat la unul sau altul, dar ceilalti ce fac oare?

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Acum ma duc la banca sa depun 250 RON de la mine si o prietena. O sa ii depun in contul RON de la Raiffeisen. Am vorbit cu sotul meu si urmeaza sa vireze in RON echivalentul a 500 de euro, probabil vor aparea ca intrati de pe cabinet avocatura.

Sa dea Dzeu sa se stranga banii si sa se faca bine puiutul!

Rox 25+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Am depus si eu azi niste bani in contul in RON de la Raiffeisen.

Doamne ajuta sa reusiti sa va vedeti copilasul sanatos!

Mergi la inceput