Cit timp dureaza ??

Cit timp dureaza ?? | Autor: liliana29s

Link direct la acest mesaj

Am incercat sa-i fac cont sorei mele pe acest forum ieri dimineata si am dori sa stim cit timp dureaza pina primeste mailul de confirmare.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Daca ai incercat inregistrarea de pe acelasi calculator,foarte probabil ca nu va primi e-mailul de confirmare,pentru ca aveti acelasi ip.Ce nickname are sora ta?

PS Cred ca era vorba de Geraura;i-am activat contul.



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by Veve

Daca ai incercat inregistrarea de pe acelasi calculator,foarte probabil ca nu va primi e-mailul de confirmare,pentru ca aveti acelasi ip.Ce nickname are sora ta?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6



Dar nu inteleg care e problema daca e acelasi IP. Eu si sotul meu postam de la acelasi calculator, so?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

So....Pe DC nu sunt acceptati membri cu mai multe id-uri,drept urmare la inscriere nickurile cu ip-uri existente deja in sistem sunt blocate automat.Nu e nici o problema daca posteaza mai multe persoane de pe acelasi pc,insa la inscriere e nevoie de acceptul nostru.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

si daca ma duc la internet cafe si-mi fac 10 id-uri? Asa ceva n-am mai intalnit pana acum... Chiar nu inteleg logica acestei masuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Exista o logica pentru toate. Cum tot logic este ca nu va fi agreata o politica de-a soarecele si pisica. Sensul acestui site nu este de a gasi utilizatori dornici de efectuat testari si nici nu va agrea astfel de tentative. Regulile sunt simple, se poate discuta civilizat, se pot gasi solutii amiabile dar.... cam atat. Restul este doar o chestiune de timp. Dupa aceea vine invariabil cuvantul punct.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

se pare ca greseala mea a fost sa caut un sens... whatever! Nu mai insist ca nu are rost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu, greseala sta in prima propozitie, si sunt convins ca stii asta, dar eschivezi.
Ai dreptate nu are sens... acest gen de drum are in general o singura finalitate.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Multumesc tare mult, acum am intrat sa citesc da asa fara nici o tragere de inima ca nu mai aveam speranta ca se rezolva, o sa-i transmit.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai

Mergi la inceput