Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 68

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doina, ma bucur ca a fost bine si la ultima punctie
Doamne ajuta in continuare si recuperare rapida
pe amandoi

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ne rugam incontinuare, ca sa apara semnele vizibile!De acum va incepe alta lupta, cea cu recuperarea care trebuie sa fie fara oboseala !!!!!Va multumim ca ne purtati in rugaciunile voatre.Ne sunteti suportul de care am avut parte si care ne-a dat atata putere!atunci cand credeam ca nu mai putem...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

doina, mult curaj in continuare , DD sa va ajute sa ajungeti cu bine acasa si sa apara semnele de bine si milioanele de celule sa-si faca treaba !



Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

Doamne, ajuta!
Cu recuperare si incredere, o sa apara si semnele asteptate!

LiaMia si Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Va multumim pentru incurajare!Si noi simtim acelasi lucru:incredere avem in acesta operatie pe care a facut-o Dan!Credinta, recuperare si milioanele de celule vor schimba viata lui Dan!Abia astept sa apara si alte semne!Sigur vor aparea!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Doina,multa putere si sanatate lui Dan.

ps. Stii ceva de Mihaela si Alexandru ??? Astazi a avut operatia si inca nici o veste de la ei....

http://www.copaculdehartie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Anda, ieri l-au operat pe Alexandru.Mihaela nu poate acum sa va scrie , trebuie sa stea cu el.Stiu ca ii vor mai face inca o operatie , la cap , caci are o mica punga cu lichid si vor sa directioneze acel lichid.Asa mi-a spus Mihaela.Aseara lui Alex ii era somn, dar si foame, caci nu avea voie sa bea laptic...numai ceai si perfuzie ...acum am bagat capul pe usa la ei si dorm amandoi, nu i-am deranjat.
Cand se trezeste Mihaela voi vorbi cu ea si va spun.Ce stiu ca Mihala este speriata, ca noi toate mamaele...si plange mereu , are program de usurare prin plans.Si eu am plans vreo doua saptamani, e normal ca ne e frica de riscuri...Va spun ce e cand vorbesc cu ea.
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA,DANE,bravo ca ai trecut cu bine peste toate!..acum bafta multa si putere pt recuperare si tot ce mai e!!...in curand ne povestesti cum alergi dupa fete!!!...la amandoi,sa ajugeti cu bine acasa!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by CRISMIR

DOINA,DANE,bravo ca ai trecut cu bine peste toate!..acum bafta multa si putere pt recuperare si tot ce mai e!!...in curand ne povestesti cum alergi dupa fete!!!...la amandoi,sa ajugeti cu bine acasa!




ca bine le mai zici fato!

Aida - mama de pisica mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Asa este, a trecut cu bine peste toate , acum recuperarea ramane punctul forte! Mai avem putin si plecam acasa! Doamne prin cate poate omul sa treca....DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput