Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 58

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doamne ma bucur ca Dan este bine...multa sanate si recuperare grabnica

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ma bucur mult sa citesc vesti bune despre Dan, am urmarit "povestea" lui de la inceput.
Multa sanatate Dan si putere de-a lupta in continuare.
Doina, esti o mama extraordinara, optimismul tau l-a ajuat mult pe Dan.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Doamne Doina ce veste minunata, ii doresc lui Dan tot binele din lume. Doamne fi cu el in continuare si ajuta-l!
Multa sanatate si putere sa se recupereze cit mai grabnic!

Cu drag,
Lia

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Ce vesti extraordinare.. Sper sa mearga totul spre foarte bine. Mult noroc va doresc din tot sufletul.

Mandy si Krisztián (23.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doina, Dan BRAVO si Doamne-ajuta sa ne mai dai asemenea vesti bune.... nu pot sa cred ca isi misca mana asa repede.... pentru toata credinta pe care atiavut-o mereu in vindecare si pentru cat te-ai zbatut pentru aceasta clipa - meritati inmiit... si Dumnezeu va avea grija..
Va sarut cu mult drag si ma gandesc la voi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna! DAN va multumeste de incurajari, DOINA se scuza ca e prea mare furnicar pe acolo si vrea sa stea sa vada tot! Va saluta si va pupa. Voiau azi sa-l puna in carucior dar a preferat sa mai stea in pat ca il mai doare oleaca taietura. E foarte increzator si in celelalte dou punctii care mai are de facut . Sanatate tuturor! (vesti de azi dimineata) Multe salutatri la toate si din partea mea . Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Dan ne bucuram din suflet pentru vestile bune!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Abia acum am reusit sa ies din salon.A venit un nou pacient di Romania , si vorbesc amandoi.Durerile dispar incet, incet.vA MULTUMESC PENTRU INCURAJARE, AM PLANS NITEL CAND LE-AM CITIT!IMI ERA ASA DE DOR DE VOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TOTUSI E FOARTE BINE CA NU A AVUT ALTE PROBLEME, A PUTUT SA MANACE , SA BEA FARA SA VOMITE DE LOC....cred ca e tare baiatul meu.Unii ai vomat rau, dar Dan de loc,a avut si o vointa...manca cate foarte putin si des, la fel cand bea apa.Cred ca a contat si asta.Mai are inca trei punctii de facut cu celule.Astea le face in intervale stabilite de doctor.Aici la astea nu mai este cu probleme ca la operatie, acolo a fost greu....au ajuns pana la bulbul rahidian, au luat lichid de acolo, l-au amestecat cu celulele, apoiai intrat pe la vertebra C3 inspre C4 si de la C6 spre C5, eu am intrebat tot .Trebuia sa stiu.Va voi spune tot ce se intampla nou!Va pupam pe toti!!!!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ForemanElf spune:

Doina, nu am cuvinte sa iti spun cit ma bucur!
Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine si fiecare zi sa insemne un progres pentru Dan.

cu mult drag,
Laura

Mergi la inceput