Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Bravo, ma bucur ca ati primit banii Urmaresc demult cazul vostru, v-am vazut si la tv, dar am scris mai rar. Uite ca speranta nu moare niciodata O sa mearga totul bine, trebuie! Daca Dan are credinta va fi totul ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sa dea Dumnezeu sa mearga totul bine!Avem nevoie de multa putere caci dupa va fi tot greu .Recuperarea va fi lunga!Iti multumim mult Cicina!DOAMNE AJUTA!TUTUROR!
Iti multumim mult Felicia!Credinta si speranta nu le pierdem NICIODATA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana75 spune:

Bravo, ne bucuram si noi alaturi de voi.
Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa treceti cu bine peste operatie.

Pupici, week-end linistit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misulescum spune:

Ei, daca toti bogatasii tarii ar da dovada de omenie si ar asculta cuvintele lui Becali ar fi nemaipomenit!
Cati copii bolnavi exista ,cati parinti care nu-si pot creste copii,
cati batrani care-si duc viata de pe azi pe maine !!Din nefericire un singur Becali nu este suficient pt toti necajitii din tara.

Ma bucur pt.voi ,ati avut noroc!
Sanatate lui Dan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mariana, ne rugam ca operatia se decurga bine si organismul lui Dan sa reactioneze bine la operatie!!!
Ina daca ar lua exemplu si alti oameni bogati sa faca ceea ce face domnul Becali, ar alina suferintele celor care au nevoie.Indiferent daca este suferinta cauzata de boli , saracie.Daca l-au ascultat cand a vorbit domnul Becali si ar intelege ca trebuie sa fie mai buni si din ceea ce au sa ajute si pe altii cum spune Cartea Sfanta, Dumnezeu le-ar intoarce izecit!
Noi ne rugam pentru sanatatea tuturor celor care ne-au ajutat, ne-au ascultat, ne-au incurajat!Ne rugam si pentru cei care sunt in suferinta si au nevoie de ajutor!
DOAMNE AJUTA TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Multa bafta!

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006
Anul 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumim mult Marius!DOAMNE AJUTA!TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaelena spune:

Doina, ma bucur enorm pentru tine si mai ales pentru Dan ca e tanar si aceasta operatie il va reface. Mult curaj si...Doamne ajuta! Cred ca sunteti tare fericiti. Sa dea Dumnezeu totul sa decurga bine si treaca cu bine peste interventia din strainatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia72 spune:

nu am scris niciodata dar v-am urmarit mereu;acum am ocazia sa o fac.ma bucur nespus ptr.Dan si ptr.tine Doina,care ai luptat din tot sufletul.sa fiti puternici si curajosi si sa de-a DUMNEZEU sa reuseasca operatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Diana, Iulia, va multumim pentru incurajare, va multumim caci va rugati pentru noi, caci avem nevoie de rugaciunile tuturor ca operatia sa decurga bine, iar organismul lui Dan sa reactioneze la operatie!!!!Suntem fericiti, suntem plini de sperante!!!DOAMNE AJUTA!
TUTUROR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput