Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina zilele astea merg si eu la banca..acum gata pot sa ies din casa..se duse asta e,,da io merg inaintee..am 200 Ron sa'ti pun in cont..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost azi la banca, au ajuns banii de la Luminita, de la Cosmina23, si au mai intrat si de la persoane anonime.
Situatia conturilor azi 26.01.2007:
- 3999ron
-1979 euro
-74.60 $
Am primit azi multe telefoane din afara tarii in care imi spun ca il vor ajuta pe Dan.Din afara tarii mi-a spus de la banca , caci ajung mai greu.DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina23co spune:

Sa dea Domnu sa se stranga banii necesari.Doina cand am depus eu m-am intalnit cu sefa de agentie de la Raiff si i-am spus pt ce anume depun banii si si-a notat si ea numarul de cont...poate ca strang si ei ceva bani.

Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cosmina, si aici , directoarea de la banca mi-a spus ca da un mesaj pe intern la ei la banca, incearca si ea tot ce poate!Dumnezeu e mare!Credinta in el ne-a ajutat sa trecem peste greutati acesti ani, am ramas uniti si acum avem aceasta speranta!DOAMNE AJUTA!
As avea nevoie de un cont paypal, multi romani din diaspora isi exprima dorinta de a ne ajuta, aici pe forum.Ma poate ajuta cineva?Va rog din suflet!
Ajutati-l pe dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina un cont din acela aveau Moderatorii din afara..poate citeste totusi cineva si se indura sa'l puna la bataie..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:


Doina dar din cate stiu ai si cont in valuta, cele din diaspora pot sa trimita in acele cont. Paypal este un serviciu de tranzit cu care se pot face plati dintr-un cont, adica un inlocuitor al Visa Mastercard.Eu nu pot face ca nu sant titulara contului, dar al meu m-a sfatuit sa nu faci prin Paypal ca este mult mai usor pasibil de frauda, decat daca gasesti pe cineva de incredere. El este carabinier si stie multe.
Scuza-ma ca mi-am dat si eu cu parerea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana, poate...
Carmen o persoana de incredere ar fi ideala pentru acei care nu au timp sa stea la ghisee la banca si vor sa depuna astfel bani!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacs spune:

Doina, te rog sa ma ierti dar nu mai pot veni pe la tine astazi. Ieri am avut o zi grea, iar astazi o resimt (am avut pomenirea de 6 saptamani de la disparitia puilui meu Radu). Am crezut ca sunt mai puternica, dar......
Banii, pe care doresc din tot sufletul sa-i dau lui Dan, am sa-i depun in cont, deoarece este mai sigur, pentru ca nu stiu cand am sa gasesc resurse sa mai vad pe cineva suferind.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina nu stiu ce sa iti spun sa iti alin durerea...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Sunt sigura ca va veti bucura toate/toti..asta dc n-ati aflat deja:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93283

Sanatate!

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput