Ce stiti despre Scoala generala 195?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaisanais spune:

Irina,
am vorbit cu invatatoarea primului meu copil. Problema este ca trebuie sa mergi cat mai repede, de preferat maine sau luni la scoala.
pentru amanunte, da-mi un PM
o seara buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Unde se afla scoala asta?

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvvi spune:

Adresa: Jude#355;: Bucuresti; Localitate: Bucuresti Sectorul 3; Sector: 3; Cartier: Titan; Strada: Lunca Bradului; Num#259;r arter#259;: 2; Corpul: A+B; Parter: 2 ETAJE; Sala: Holuri;
Localitate: Bucuresti Sectorul 3
Localitate superioara: Municipiul Bucuresti
Telefon: 3404555
Fax: 3404555
Web: -
E-mail: -
Localizare : La 200 m De Policlinica Titan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melinav spune:

Stiti cumva daca aceasta scoala are si after-school si daca da, se plateste?


Melina

Viata e ca o amenda, o platesti intr-o singura rata, mai lunga sau mai scurta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrei_maria spune:

Va recomand cu caldura scoala 195. intamplator a fost si scoala pe care am urmat-o dar in prezent lucrez (la un after-school) cu copii de la 4 scoli din zona iar cei de la scoala 195 sunt de departe cei mai bine pregatiti(si au invatatoare diferite). Scola nu are semiinternat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by anaisanais
... da-mi un PM

Madalina, te rog mult activeaza-ti optiunea de PM.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikim spune:

quote:
Originally posted by andrei_maria

Va recomand cu caldura scoala 195. intamplator a fost si scoala pe care am urmat-o dar in prezent lucrez (la un after-school) cu copii de la 4 scoli din zona iar cei de la scoala 195 sunt de departe cei mai bine pregatiti(si au invatatoare diferite). Scola nu are semiinternat.




Vreau sa stiu si eu numele unei invatatoare bune, cu care atat eu cat si fetita sa putem comunica.
Si eu as vrea sa o dau la after school. Poti sa-mi spui si mie unde pot sa o dau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrei_maria spune:

Despre invatatoare promit sa ma interesez (cele ale copiilor de la mine nu iau clasa I), cat despre after-school gasiti detalii la www.am-afterschool.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikim spune:

quote:
Originally posted by andrei_maria

Despre invatatoare promit sa ma interesez (cele ale copiilor de la mine nu iau clasa I), cat despre after-school gasiti detalii la www.am-afterschool.ro



Multumesc mult pentru informatie. O sa sun chiar azi la ei. Vreau sa ma pregatesc de pe acum, sa nu ma trezesc in toamna ca nu stiu incotro sa o iau.
As mai avea cateva intrebari: Cam cati copii sunt inscrisi de obicei? Se lucreaza separat cu fiecare in parte? Chiar se fac lectiile cu ei? Nu mai este necesar sa se lucreze cu ei acasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciprian13 spune:

MADALINA (anaisanais),
Sunt tatal Ralucai de 6 ani. Ne dorim foarte mult ca la anul, in 2009, sa mergem la scoala 195 din titan. Am inteles ca se fac rezervari cu 1-2 ani inainte. Desemeni, am aflat ca ai fost multumita de educatoarea de 32 ani, cu pregatire, etc.
In masura in care poti face ceva pentru noi (sa vorbesti cu cineva din scoala pentru un loc) TE RUGAM SA NE AJUTI in acest sens.
Multumim anticipat si asteptam cu nerabdare vesti de la tine.
Contact: ciprian_hafia@yahoo.com

Ciprian, tatal Ralucai

Mergi la inceput