All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Mamacita, multumesc frumos si sa va traiasca si voua nazdravanul!
Nu cred ca sint mama eroina si nici nu voi fi, pt. mine una eroina e de la 4-5 in sus si asta e prea mult chiar si pt. mine. Nici eu insami n-am crezut ca ma voi hotari pt. bb3(adevarul e ca sotul m-a convins, ma si ajuta enorm cu copii) si cind m-am hotarit, s-a lasat 1 an asteptat. Eu am fost singura la parinti si chiar nu mi-a placut. Alte ajutoare n-am, cu 1 oricum esti legat sa ma zburzi unde doresti o perioada, diferenta dintre 2 si 3 e cam la fel.
toate cele bune
narcisa

quote:
Originally posted by mamacita

Narcisa,felicitari,mama eroina!te admir,eu sincer nici cu ajutoare nu ma simt capabila sa cresc 3 copii...desi ii iubesc foarte mult.Si desi mi-as i dorit 3,dar omul trebuie sa-si stie limitele,nu?Ma refer la mine.


Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Narcisa!!!!!!!!! Sarcina usoara! Sa s etermine greturile cat mai repede! Un bebe sanatos! Sa fiti fericiti!

Ce zici, e fetita ?


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Narcisa ce cadou frumos de Sf Nicolae!!Iti doresc multa sanatate si te asteptam aici cu drag cand ai timp.si pentru piticii tai.Sarbatori fericite!
Aaaa mi-am adus aminte..hihi.. din ianuarie vom veni si noi la teatru ca am avansat la grupa de dans si la 11 putem veni.cat dureaza o piesa?
va pup!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Narcisa felicitari pentru bebe!!!!!! Poze nu ne mai pui cu copilasii??? Mie mi-a fost dor de ei...Si eu te admir...3 copilasii...o feerie!!!!

Cornelia, bravo Mariei!!! Normal ca a spus cel mai bine poezia, doar e desteapta foc, nu??? Cat despre Stefan, sunt sigura ca nu il va uita Mosu...numai ca vine la timpul lui!!! hihi...


Mav, nu trebuie sa te superi...fiecare stie ce e mai bine pt copilul lui...si mie imi place sa ii cumpar carti lui David, are o gramada si ii place tare mult sa ii citim (mai greu cu coloratu...).


Roxa, multumim de aprecieri la adresa pantalonilor!!! (ghici cine o sa ii poarte la vara??? hahaha!!!!) Da, e ciudat sa fie asa cald...azi la 9 dimineata sunt 27 de grade afara....uf...nu imi e asa dor de iarna cat de toamna!!!!
Si bietul David cred ca a murit de cald in bluzonul rosu, dar ciudatenia Floridei este ca aici, in magazine gasesti cu mare greutate iarna, haine de vara!!! haha...Si am vrut sa ii iau ceva nou pt serbare...si mi-a placut tare mult bluzonul!!!
Oricum salivez la geci, ghete si caciulile de prin magazine...


Mamacita, si eu cred ca iti trebuie mult curaj sa ai mai mult de un copil, dar tanjesc dupa bebelusi, copilasii...si uneori ma gandesc ca David e singur si ar fi bine sa aiba un fratior sau surioara!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

fetelor, pai eu am incercat ieri degeaba sa destind atmosfera? stiti cat m-a chinuit talentul pt asta, ca tot ma intreba oana ce program am folosit sa transfer filmuletele? stati sa va explic: inregistrarea a fost transferata de un profesionist de pe suport vhs pe format dvd si tot gandindu-ma eu cum as putea sa fac sa descarc doar fragmentele cu poeziile respective, mi-a venit ideea sa filmez monitorul cu aparatul foto care face filmulete de 30 sec, in timp ce rula dvd-ul in computer - super program de descarcare, nu? ma bucur ca v-au placut, noi oricum ne stricam de ras de cate ori vedem inregistrarea, nu atat datorita prestatiei verbale, cu care eram obisnuiti, cat jumping-ului pe care il executa in timpul interpretarii.

in alta ordine de idei, pt mine DC inseamna relaxare si incarcarea bateriilor, haideti sa ramana pt toata lumea un astfel de refugiu.

la noi au venit deja primii colindatori si pe foc sfaraie sarmalutele, deci chiar vin sarbatorile, asa ca haideti sa incheiem anul in spirit de sarbatoare!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

si eu am fost azi in campul muncii.am avut o saptamana infioratoare.dar acum sunt in vacanta pana pe 8 ianuarie.maine imi fac ultimele cumparaturi desi mi-e groaza si apoi ma apuc de preparate si as vrea sa ajung la coafor sa ma epilez dar m-am trezit cam tarziu si nu gasesc pe nicaieri o programare.
in rest suntem bine, nu mai avem muci.suntem foarte bine.macar acum de sarbatori sa nu mai tragem cu nasul.va pup pe toate si va doresc de pe acum Craciun fericit ca nu stiu cum voi sta cu timpul.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Dragele mele,

va urez si eu un Craciun cald, un brad luminos si multa sanatate!

Simona


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

Nu pot inca sa spun"Buna dimineata la Mos Ajun",dar,dat fiind ca deja fetele noastre si prichindeii aferenti pleaca de sarbatori,vreau sa urez Craciun fericit,in sanatate,dragoste,liniste si speranta!Sa ne fie copiii sanatosi si sa ne faca mandre de ei!LA MULTI ANI!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Mamici va doresc Craciun fericit, sanatate si impliniri voua si familiilor voastre.
Lianei ii doresc bun venit si Craciun fericit in Maramures plai cu flori.
Stiu ca am absente cu ghiotura am fost haituita rau in perioada asta.
Acum trebuie sa plec in oras si iar nu am timp de stat la vorba.
Va pup si va doresc numai bine.

Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Va doresc SARBATORI FERICITE SI IMBELSUGATE! alaturi de cei dragi .


"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput