Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

quote:
Originally posted by Mmmaria

Women13, pentru argumentatie a se vedea subiectul "Prematur" si "Prematur2 - Sara vine acasa". Inca nu-mi vine sa cred ca femeia aia exista in carne si oase...




De Luni plang ba pentru mama, ba pentru Raducu de pe DC, si hopa si tu ... ma " plimb " pe aici sa ma lamuresc si eu cum sa va pun niste bani... si dupa ce am mai citit pe la Raducu ... intru aici, si hopa topa , Mariutza mea ma face sa plang, sa rad ... " Ma dau la tine ..." Am inceput-o de luni , se pare ca asa o sa dau de tine toata saptamana, dar nici nu stii ce bine imi pare. E X I S T ! ... in carne si oase si stii cum pot sa-ti confirm... nu sunt bogata financiar, am ceva pe acolo si nu prea ... deci, ce mi-a mai ramas: Sufletul, macar de acesta sa am grija si cum altcumva decat cu fapte bune, ori straduindu-ma sa nu fac rau, ca de altfel pot fi si rea, dar nu la modul concret si gratuit, apoi daca nu ma pricep nu ma bag sau cercetez, ma documentez si dupa aceea mai vedem...
Mai , Marie ... Mai , Marie
2007 un an plin de bucurie
Tie si Dc-istilor , va fie
...
Tine aproape ... te-as ruga sa ne rugam maine noapte pentru Raducu al nostru de aici. Am scris si la el, ca o rugaciune uriasa din partea noastra: sa spunem, toate Tatal nostru pentru Raducu , maine noapte la ora 00:00...citeste ce am postat in seara aceasta la Raducu ...

O rugaminte ! Vreau sa trimit niste bani intr-un cont DC, pe care sa ii folositi voi pentru cine decide majoritatea sau urgenta, insa prima donatie vreau sa fie pentru Raducu... si o sa incerc sa trimit lunar cat pot... macar tu ajuta-ma in directia asta... se inchid bancile dupa aceea... sarbatori , chestii... si vezi ca am pus un mesaj si la Sara in legatura cu operatia, ori pe la mama, habar nu am ... gasesti tu ca esti fata desteapta... e in legatura cu operatia la ochisori

Cu multa dragoste pentru toti DC-istii si pentru tine Marie !


P.S. De cand cu voi, in curand ma fac dactilografa, asa am ajuns sa tastez pe aici, sa incerc sa cuprind cat mai mult si sa nu adorm pe taste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

quote:
Originally posted by akella

Nu-mi vine sa cred ochilor! Sunt pe lista cuiva de preferinte! Vraji, mi-ai facut-o! N-am eu ce cauta pe o astfel de lista, pentru ca-s mult prea noua pe forum. Aici sunt foarte multi altii, vechi, buni la suflet, saritori, care merita sa fie la panoul de onoare. Eu multumesc adminilor ca mi-au dat ocazia sa contribui si eu dupa puteri la familia DespreCopii.

Ceea ce nu ne ucide ne face mai puternici.

http://community.webshots.com/user/miana_dragnea





Ce vorbesti ??? Da' cine oare m-a poreclit pe mine aici "" si oare de cate ori , mi-ai fost alaturi , ca era de la munca si poate nu mai faceai fata atributiunilor de servici, dar aveai timp si pentru mine, ori seara de acasa, cand ... mai tii minte, te-ai scuzat , ca mergi sa ii faci baie Dariei ... abia in seara aceea am aflat ... ce M A M A adevarata erai. Tocmai de aceea meriti sa fii pe panoul de onoare si votez alaturi de cei ce te-au mentionat si numai de aceasta data votez impotriva ta MINUNATA DOAMNA ! Eu uit greu sau deloc, OAMENII !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

Nu v-am spus eu , ca sunt nemernica. Tot voi aveti cea mai mare dreptate. Toata suflarea de pe DC are un rol important aici. CUM AM PUTUT SA O UIT (n-am uitat-o, ma cuprinde patima si citesc cu atentie fiecare subiect si intervin atunci cand simt sau e cazul) PE Liliana29s ... EA ESTE PRINCIPALUL VINOVAT, PENTRU CA EU ASTAZI SUNT PRINTRE VOI !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Imi permit sa fac si eu o nominalizare Cristina 26.
Am admirat f mult povestea acestei femei luptatoare sarcina usoara ii doresc inca o data si tot binele din lume.
Toti sunteti niste oameni deosebiti si ma bucur ca va cunosc.


Silvi si bebe Alain 19.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Natalia (Balbina) pentru rabdarea, promptitudinea si darnicia ei in sfaturi.
Mamicile de mai-iunie 2004, toti membrii de la umanitare, in special parintii acelor copilasi, Adrianangi, Inaioana, Akella, Roxanaz, Marius...



Craciun fericit!

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eLaura spune:

atat pentru crema DC, adica mai toti cei mentionati deja, dar si pentru sarea si piperul forumului, Guestus, xenocid, ymcar si apoi pentru toti si toate ce fac intregul asta numit desprecopii

Laura, mama lui Catamic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adib spune:

gala laureatilor?
nushulica are dreptate, cred ca toti membri DC au meritele lor.
nevoia de recompensa e aici mult mai putin simtita decit in alte parti, motiv pentru care de cind v-am gasit mi-a placut printre voi.
lista de laureati ar fi prea mare.
cred ca ar avea loc pe ea toti cei care au raspuns cuiva la o intrebare, toti cei care au ajutat, chiar si cei care au avut puterea numai de a citi unele postari "grele la inima".
ar mai avea loc si cei care inveselesc atmosfera prin povestioarele cu pataniile copiilor lor
de fapt pentru mine TOTI sinteti grozavi. desi nu ne cunoastem, ne cunoastem atit de bine si ne ajutam neconditionat.
Felicitari
Sarbatori Fericite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Sunt mult prea multi membrii DC care-mi sunt dragi, n-o sa-i pot enumera aici pe toti, dar intr-adevar, recunosc, sunt cativa speciali pentru mine, speciali pentru ca fie pentru ca au fost printre primii cu care am discutat, fie mi-au fost aproape (virtual) in momente grele, fie pentru sfaturile lor. Poate de multi dintre ei voi nici n-ati auzit, nu's neaparat membrii activi ai formului, dar daca exista acest topic, pot sa le trimit o floare virtuala (s-ar putea ca unii sa fie uimiti ca-i amintesc aici ).

Si prima floare i-o ofer malinei_mircu, o mamica de martie-aprilie 2004, a fost prima care mi-a urat bun-venit aici, printre cei care m-au incurajat sa pastrez sarcina, si poate ca in subconstientul meu am ales ca fata mea cea mare sa se numeasca asa, chit ca stiu ca Malina nu-i numele ei real!
Apoi a fost Freia, o alta mamica speciala, cred ca am devenit membre cam in acelasi timp, m-am impresionat foarte mult povestea ei (mi-aduc aminte primele ei postari de la in unu sau in doi...).
Apoi au mai fost fetele de la mamici de martie - aprilie 2004, n-o sa le pot numi pe toate, sper sa nu se supere pe mine ca o sa enumar doar cateva, toate mi-au fost si-mi sunt in continuare foarte dragi. ela76, diana76, LauraFlo, Veve, inaioana, Claudelu, Rayuela, georgescu oana, mariana tache, katalina, spic de grau (chiar daca unele din ele trec din ce in ce mai rar, sau aproape deloc pe-acolo ).

Si as mai putea adauga la listuta (fara un motiv anume, pur si simplu sunt oameni pe care poate nici nu-i cunosc, si nici ei pe mine, dar ii citesc cu placere), intr-o ordine aleatoare (recunosc, am deschis lista cu membrii ca sa scap cat mai putini): papadie, Elenalove27, marius, tinatache, iren, DAREL, Androix, Tzuni, vilma, pisi_ella, Witchie, joxy, Rufus, Guestus, xenocid

Astia sunt mebrii DC speciali pentru mine....sunt sigura ca am uitat o gramada , asta nu inseamna ca imi sunt mai putin dragi, ci doar ca neuronul meu atat a reusit sa-si aminteasca in acest moment.

Si la final, o speciala adminilor, pentru ca fara ei acest site n-ar fi existat!

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulissa spune:

Eu vreau sa multumesc tuturor fetelor de la "Nunta in Iasi"!

Dragele mele mi-ati fost de mare ajutor!

Un an nou frumos si de sute de ori mai fericit ca 2006.

Floricele pentru floricelele mele de la Iulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraspeedy spune:

Daca subiectul asta ar fi existat acum catva timp in urma, sincer, nu as fi avut nimic de comentat, as fi citit ce au scris ceilalti membrii DC si mi-as fi vazut de treaba.
Insa, de putin timp, am cunoscut pe cineva pe DC care,intr-adevar, merita tot respectul pentru ceea ce a facut si face in continuare pentru sufletzelul (SARA-MARIA) pe care l-a salvat si pentru parintzii Sarei. Acest "CINEVA" e WOMEN13 (nasha pungasha).
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si putere multa sa duci tot greul care iti apasa umerii.
lauraspeedy

Mergi la inceput