Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Andrada



Felicia
http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911

************************************************
Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florentza spune:

MissParker - un om cu suflet mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Elise , este complexa, are raspuns la fiecare subiect. Si un raspuns inteligent.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crys3000 spune:

Buna ziua,si eu sunt membru nou pe acest forum si vreau sa va spun ca este cel mai interesant,iar dupa parerea mea toti membrii merita laude,pentru ca fiecare vine cu cate un sfat,o parere de la care putem invata ceva. Imi pare rau ca nu particip mai des la discutii,insa am un bebe de 7 luni care imi ocupa mai tot timpul.
Insa urmaresc zilnic subiectele si discutiile de pe forum si mai tot timpul aflu cate ceva interesant.
Va doresc numai bine si sper sa vorbim mai des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Vreau si eu sa le nominalizez pe toate fetele de la "Ajutor-remedii pt metastaze". Nu le spun numele pt ca sunt prea multe si nu vreau sa omit pe nimeni, dar ele se stiu f bine. Merita sa fie nominalizate pt ca m-au sustinut cand mi-a fost mai greu, ca nu m-au lasat sa cad si pt ca sunt niste suflete frumoase si darnice.

va multumesc!

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

oooo,frumos.....
Locul 1,2,3...nu stiu in ce ordine...dar Elise ,papadie ,porumbita ,ana68 , lorelay
si ma mai gandesc.....

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zenon spune:

Miss Parker, inaioana, Natasa, Elise.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Guestus!!!

E greu sa te faci placut, dar si mai greu este sa fii in acelasi timp si placut pentru o jumatate de forum si neplacut pentru cealalta. Asta da performanta! De aceea merita un loc pe podium. Asta pina vede ce scriu si ma pune la punct!

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Daca imi permiteti, ma voi opri la un singur nume dintr-o comunitate imensa de oameni deosebiti: Irinel

Tuturor celorlati membri o si un "multumesc" din toata inima!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Pentru cei care isi mai amintesc "vara samurailor" si n-au uitat-o pe Julie-san si sensibilitatea ei artistica: www.ziaruldeiasi.ro/cms/site/z_is/news/ieseanca_iulia_mihalache_a_cucerit_japonia_cu_tablourile_sale_139556.html" target="_blank">Julie

Mergi la inceput