Sexul fara orgasm

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eurobianca spune:

fetelor............. incep sa cred ca e ceva anormal cu mine. nici cu alti cativa parteneri si nici cu sotul meu n-am reusit sa ajung la orgasm. doar la cel clitoridian. tot e bine ca inainte nici pe ala nu-l aveam. trebuie sa precizez ca de vreo 3 ori mi s-a intamplat sa am asa numita "ejaculare" dar dupa aceea n-am mai simptit nimic. asta nu m-a dus catre orgasm.

va felicit pe toate fetele care au aflat care-i paradisul pe pamant!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heer spune:

Hai ca sunteti BUNEE!Am citit ,m-am mirat ,m-am amuzat,am ras cu pofta.Multumesc ca tare mai aveam nevoe.Eu personal ce e orgasmul stiu,dar niciodata n-am avut repetat si nici pe pereti nu m-am suit cu toate ca au fost de intensitati diferite.
Am o intrebarecum e domnule cu ORGASMUL LA BARBATI?pot si ei sa aiba orgasm repetat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_ioanid spune:

quote:
Originally posted by heer
Am o intrebarecum e domnule cu ORGASMUL LA BARBATI?pot si ei sa aiba orgasm repetat?



si eu imi tot pun intrebarea asta de ceva vreme... si chiar as dori sa aflu raspuns, si cum se procedeaza, vreau ca si iubitul meu sa aiba parte de astfel de placeri... stiu ca el are orasm de fiecare data, insa dupa cam jumatate de ora nu se mai poate face nimic... stiu ca asa e normal la barbatii... dar totusi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluidavid spune:

quote:
Originally posted by alex_ioanid

quote:
Originally posted by heer
Am o intrebarecum e domnule cu ORGASMUL LA BARBATI?pot si ei sa aiba orgasm repetat?



si eu imi tot pun intrebarea asta de ceva vreme... si chiar as dori sa aflu raspuns, si cum se procedeaza, vreau ca si iubitul meu sa aiba parte de astfel de placeri... stiu ca el are orasm de fiecare data, insa dupa cam jumatate de ora nu se mai poate face nimic... stiu ca asa e normal la barbatii... dar totusi...




DA,al meu barbat are orgasme multiple,nu intotdeauna,depinde de starea in care sunt EU,fiindca eu le provoc.Si viceversa ...adica eu am orgasme repetate atunci cand vrea/poate EL.
Cum se procedeaza,nu stiu sa zic,depinde de fiecare,eu pana la sotul meu nu am avut parte de asa ceva si el zice la fel,ca doar eu i-am oferit asa minunatie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by heer
Am o intrebarecum e domnule cu ORGASMUL LA BARBATI?pot si ei sa aiba orgasm repetat?



cred ca merge mai bine orgasmul repetat la aia ce se iubesc in 3...adica un el si 2 doamne ...sau un el + o doamna + un vibrator

si mai cred ca multi si multe mai si spun bazaconii gen "am orgasm de 10 ori /minut " si asta numai sa va faca invidioase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

cred ca undeva lucrurile se confunda.
din memoriile mele orgasmul multiplu/cascada la femei nu are corespondent la barbati.

out of my mind.back in five minutes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by espiritu

cred ca undeva lucrurile se confunda.
din memoriile mele orgasmul multiplu/cascada la femei nu are corespondent la barbati.

out of my mind.back in five minutes.



asta o spui ca poate doar doar o zice cineva "hai sa-ti arat yo ca se poate"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

as vrea sa o vad si pe asta....


out of my mind.back in five minutes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

totul pleaca de la creier ...asta-i secretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by april

totul pleaca de la creier ...asta-i secretul



cu putin antrenament si un creier okay nu-ti mai trebuie nimic

Mergi la inceput