Pestisori de... zapada! (24)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

buna dimineata de la suceava, pestisori! o cafea?

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza, Alexandrina !Mersi de cafea !Ti-am vazut pozele , chiar ca ai 2 ingerasi!Sa iti traiasca !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

multumesc, dany!

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Buna la toti pestisorii..WOOOW ce sa marit balta in ultima vreme..
Ce mai faceti fetelor?Pe picior de petrecere,ca doar incepe sezonul nosru sper..
Noi suntem bine,raceala momentan ne-a ocolit...Sper ca toata lumea e sanatoasa la apel...
Elyanne mama,oi avea eu o fetitza de baiat de frumusel ce e dar parca nu e fetitza totusi cum l-ai pus tu in listutza..
multi pupici cu lipici pentru burtici si pentru toti puii mici .


Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Co. spune:

Am citit un articol in care zicea ca cei nascuti sub semnul pestilor sunt predispusi la "necazuri" la care altii cu greu s-ar putea gandi decum sa le faca fata. Imi pare rau ca nu il mai gasesc si nici nu l-am salvat. Oricum, credeti ca e real si ca suntem o zodie de "luptatori" si ca facem fata problemelor cu tarie de aceea le si "primim"?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ioana , cred ca nu mai mult decat alte semne zodiacale suntem predispusi la necazuri....dar in acelasi timp suntem niste invingatori ...desi nu parem ....vb. din punctul meu de vedere ...si daca vrem sa obtinem ceva cu adevarat luptam pana in panzele albe !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


va salut dupa ceva timp pentru ca nu v-am uitat.Am avut o perioada mai ocupata dupa care am plecat cateva zile cu Mariuca la Brasov la verisorii mei.S-a simtit foarte bine si din fericire am prins si zapada(in poiana).
Bun venit fetelor noi!
Mirela sper ca Robert e bine acum.Multa sanatate!
Ioana eu una pot sa spun ca am trecut deja prin asa ceva...Nu a fost deloc usor .am avut momente cand simteam ca nu mai fac fatza dar datorita celor dragi am reusit sa merg mai departe...ne intrebam adesea cat suntem de puternici ..poate ca nici noi nu ne dam seama decat in astfel de momente.de preferat e sa fim invingatori dar uneori putem fi si invinsi..M-a luat valul nu-i asa?ma opresc aici. Ce mai fac puiutii tai?
Dany am fost si eu doua zile in Bucuresti cu niste probleme dar nici de data asta n-am dat nici un semn.poate ca la primavara vom reusi sa ne vedem.Sa-ti traiasca finutzul si sa fie sanatos!!Si eu am avut mari emotii cand am botezat.Imi doresc tare mult sa mai botez poate in curand cine stie..
Anelis vad ca a aparut bicicleta la Mircea..hihi se mai intampla.
Charlie iti doresc sa rezolvi cat mai repede cu netul.
Eliana multi pupici si numai bine!Elena cred ca e tare nerabdatoare.
Mariuca cat v-am scris a facut revolutie la ea in camera drept pentru care merg s-o ajut sa stranga.
va pup pe toate si va doresc o seara buna!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:


Gata, cica s-a rezolvat ! Da o fost un tambalau.. mama, mama

Dar cele rele sa se spele si :

La Multi Ani si MULTA DRAGOSTE de Valentine si Valentini !!!

Eu ma folosesc de ocazia asta sa va spun ca va indragesc multe pestisoare si ca va iubesc. La Multi Anii ii las mai tarziu pe luna asta. Maine cred ca profit de ocazie sa fac o repetitie pentru ziua mea...hi, hi..
Dany te pupic tare - si chiar cred ca iti statea bine de tot cu mogarleatza in bratze ( de ti-a zis si tantica aia..
Mirelule cum e Robert ?
Cristina va pup si eu, pe tine si pe revolutionara mica !
Eliana ce mai fac gemenii ? Da ce sunt? Ne-ai spus deja , ca eu nu am fost pe faza..
Ioana , ca sa ma dau si eu cu parerea, eu nu cred ca primim nimic pur si simplu se intampla, dar nu cred ca mai mult decat altor zodii sa zicem.. Dar daca e sa ne luam dupa invatatura crestina, se zice ca Doamne, Doamne nu da mai mult decat poti duce, asa ca eu mai am o sperantza. Vorba lui Dany - lupatatori pana in panzele albe.. sau dupa parerea mea incapatanati premiantzi !

Multi Pupici fetele,



------------------------
My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Multumesc de felicitari ....chiar daca nu am fost nasa ci doar moasa eu tot finut il consider , si mai cred ca avem o legatura speciala ..sata f cuminte la mine, se uita fascinat cand ii vorbesc , ii cant ...e un scump .....abia astept sa am unul al meu ...sper ca DD imi va indeplini si aceasta ruga ....ca nu m-a lasat niciodata ...el e singura nadejde !

Charlie, nu ai vazut poze ? Pup ! Ce repetitie faci ? Eu nu vreau sa vina ziua mea !

Pupici la toata balta !

Cristina, poate la primavara ....cine stie ...multi pupici Mariucai!

O zi buna !

Aici ploua si e urat !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Hai ca a stat ploaia..Cine doreste o cafeluta tarzie???
Ia poftiti voi pestisori pe prima pagina (unde ne este locul,nu?)..
Va pupacim

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput