dragonul rosu

dragonul rosu | Autor: dariana

Link direct la acest mesaj

Merita sa te duci sa cumperi din dragonul rosu? ati fost, ce produse au? adica sunt la fel ca in oras dar mai ieftine sau sunt calitate proasta si de aceea sunt ieftine? am inteles ca s-a modernizat, voi ce ziceti?

Dariana si Darius (30.07.2006)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirelaispir spune:

marfurile sunt super proaste nu proaste! eu mi-am cumparat un trening de acolo si nu l-am imbracat decat de cateva ori. apoi materialul s-a transformat intr-o panza plina de scame care nu mai putea fi purtat, curatat etc. nu cred ca se merita sa bati drumul pana acolo, pt ca marfa este foarte proasta, aglomeratia foarte mare si mai sunt si destui care sta la panda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

Mirela, tu cand ai fost? Ca am vazut o reclama la tv si nu parea
chiar asa rau famat.

Dariana si Darius (30.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

S-a mai discutat aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=86121

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giul spune:

Eu am fost joi,fiica mea si-a luat o canadiana kaki cu un guler mare,rotund,aproape ca o gluga,am dat 950 000 lei,(are 17 ani)si o pereche de cisme cu blana incepand de la marimea pantofului-650 000 lei .Mie mi s-au parut scumpe ,dar nu stiu in oras la cat ajung.Altfel ce are unul au toti ceilalti,probabil la en-gros difera .E modernizat in sensul ca e ca un magazin ,nu mai inoti prin noroiul din Europa ,nu mi s-a parut ca sta cineva sa-mi fure portofelul,m-am dus ca e la o statie de Carrefour Colentina -tot mergeam la cumparaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Din cate stiu eu, daca mergi in Dragon fara sa cunosti piata, nu realizezi mare lucru. Daca cumperi la bucata, vanzatorii mai pun un comision (adaos) si ajungi cam la acelasi pret cu tarabele din piete. Despre calitate nu ma pronunt, fiecare isi cunoaste posibilitatile.

poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Hai sa va povestesc socul meu, apropo de Dragon... Am fost in we trecut si ii cautam lui fi-miu o jacheta de iarna. Am ajuns tarziu si n-am apucat sa bantui prea mult. Dar, am gasit una care mi-a placut, era 400.000 dar nu aveau masura lui Adi decat la cea de pe manechin si n-am luat-o.
Insa, mergand in Cora in aceeasi seara (tot cautam, ca inca nu gasisem) am vazut ACEEASI jacheta la 549.000 !!!!! Si intr-o promotie, ii adaugau manusi de fas (de care ii luasem si eu lui Adi din Dragonul Rosu in acea dimineata la 40.000, foarte rezistente) si era 499.000 lei !!!!!
Asa ca, o fi marga proasta, dar mai bine o iei la pret de chinez decat s-o iei de la hypermarket cu adaos...
Eu mi-am propus sa merg in we viitor mai devrme sa caut mai bine, ca sigur gasesc...

Ana

Annablue si Adita(1.11.2002)
"De noi depinde sa avem o viata frumoasa..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by Rufus

Din cate stiu eu, daca mergi in Dragon fara sa cunosti piata, nu realizezi mare lucru.



O idee foarte buna!
Cine a fost acolo de mai multe ori, poate baga niste ponturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

va rog sa continuati la subiectul :Niro-Dragonul rosu
am sa copiez si aceste mesaje acolo. multumesc pentru intelegere.

Roxana

Mergi la inceput