Mamici din Arad...??? (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!

Gabi, Ioana, Adelina nu a mai facut asa azi noapte, mersi de intrebare. A mancat la 11 si s-a mai trezit doar la 7 fara 10, niciodata nu a dormit asa mult.Doamne, ce ma bucur ca ieri eram termninta, azi a mancat si mai bine si ma mulg foarte mult. Pompa Avent e intr-adevar ideala.

Gabi, ghici ce am la cuptor? Piept de pui in vasul roman.
Mersi de idee, chiar nu mai stiam ce sa fac de mancare si asta e simplu, repede si bun (sunt sigura!).

Ioana, www.reteteculinare.ro/forum/discutii/pulpe_la_vas_roman-59/" target="_blank">aici poti vedea cum arata vasul roman, exact asa e si al meu.

Fetelor, la bb-ii vostri se infunda nasucul noaptea? Adelina e tare infundata dimineata, dar apoi isi revine si peste zi nu are nimic.
No, fug sa vad daca e gata mancarea si apoi iesim afara putin.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, a iesit super pieptul de pui, delicios!

Pe unde sunteti fetelor?

Maine mergem la Bihor, dar ne intoarcem seara, sper sa avem timp frumos cum a fost azi.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush merci de lamurirea cu vasul roman!Sa ne povestesti cum a fost la Bihor!

Gabi astept PM cu detalii despre familia necajita!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ioana, ti-am trimis pm.

Poze
Poze Ioana
Poze Tudor 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Multumesc mult fetele de urari......abia astept sa termin si eu cu zugravitul ca deja nu mai rezist...ce-i la mine in casa.......de aia nici nu am mai prea intrat pe aici doar asa fugitiv ..sa vad ce mai scrieti....multumesc inca o data..va pup!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

[green] Mi-ati facut pofta cu puiul vostru , taaaaare de tot .Lasagna mea nu prea a iesit bine, data viitoare va fi super buna .

Tre' sa mai ma uit si eu pe retetele ce erau in cutia vasului meu (roman) si sa mai fac si eu mancare in el .Ioana eu l-am cumparat din Piata Mare si are forma de gaina .

fetele am mai pus poze in albunul de 14.11.2006


Melania (14.01.2005) si mama Carmen


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Am ajuns la 23,30 acasa si Adelina s-a trezit cand am intrat (dormise pe masina) si nu a mai avut somn, abia acum s-a linistit, iar eu bantui pe aici...normal.
Am observat ca iar ii curge un ochisor si are muci, asa ca noi pe la ora 0,15 "aspiram" mucii. Sper sa nu se raceasca ca ne-am cam plimbat pe la Bihor in mai multe locuri si a fost destul de frig, mai ales acuma seara. Daca raceste acum cred ca nu mai mergem pana la primavara, eu tare as vrea sa mergem de sarbatori.
La Dragos la gradinita sunt mai multi copii cu varicela, el a facut vaccinul si sper sa nu faca.

Carmen, ce gusta Mela? Scumpa-i cum se linge pe botic!

Alinutza, La multi ani si scuze de intarzaiere!
Acuma iarna zugraviti?







Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Carmen, ca de obicei la inaltime nora-mea!

Alina, imi pare rau ptr puiuta bolnavioara!

Mey fetelor, nu ma injurati dar eu am o problema cu prima pagina. Inteleg ca septembrie a fost luna eveniment si ca Adelina, Ioana, Bogdan si Nicolas sunt niste scumpi ce merita sarbatoriti mereu ca au venit pe lume, dar e decembrie ... Aveti deja 3 lunisoare, intre timp a nascut si Somleac... Sper sa nu va suparati....

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata fetele!

Diana hai ca m-ai distrat de dimineata! Eu deja nici nu mai observasem ca suntem in continuare sarbatoriti(adica piticii) pe prima pagina..!O sa ia Alinush masurile de rigoare...
Ce mai faceti voi?Cum stati cu diversificarea?Mai face Timeea nazuri?Vladut ce mai face?

Carmen ce-i dai mey la fata sa bea?Vin?? ...oricum se pare ca-i place dupa cum se linge pe botic...Frumoasa papusica ai!

Alinush sper sa nu fie totusi bolnavioara Adelina....si Dragos sa nu ia varicela!

Gabi voi cum sunteti?

Flavia, Clau, Somleac, Claudia, Cristina.....unde sunteti?????

Noi suntem ok...avem ceva poze mai proaspete www.puf.hostcenter.ro/main.php?g2_itemId=4906" target="_blank">AICI

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Da mey Ioana , bea vin cu cola .Cam prost obicei dar are voie o singura data sa guste .De fapt de la Dudut are naravul numai ca el bea bere fara alcool .

Alina eu zic ca si in Arad facea muci daca o plimbai mai mult pe afara , nu Bihorul e de vina .

Diana cum e cu ajutor ? zana mea a plecat inspre Billa poate va intalniti .


Melania (14.01.2005) si mama Carmen


poze

Mergi la inceput