mamici casnice (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

sase!
a venit dusmanu' cu spume la gura sa ne voteze!
dusmanu', frustrata rau ,este?






,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

ce faza de 2 lei.
nu poate sa fie decat vreo dereglata hormonal nu alta!

azi vreau sa fac clatite.puteti sa radeti de mine dar nu stiu sa fac
pana acum le-am facut la copii cu praf gata cumparat dar mi-am zis ca sigur are chi,icale in el si mai bine fac eu in casa clatite clasice romanesti.
care ma ajutati?

pana-mi puneti reteta ma duc sa pun perisoarele in ciorba si sa fac cateva piftelute.
maine vine colegul.il astept cu tort crema de zh. ars si as incerca niste amandine

"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
foto recente
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Nu va stresati ma fetele ca asta se urmareste. Oricum ne stim valoarea.

sa va zic o chestie faina. S-a deschis un restaurant in Montreal care se numeste O' Noir. Chestia interesanta e ca mananci pe un intuneric total, esti servit de chelneri orbi. Cica privarea de lumina accentueaza alte simturi printre care si cel gustativ. Interesant, nu? Ma gandesc daca portiile si mancarea in general arata ok. Eu clar nu as manca ce nu pot sa vad.

Olga

We're walking in the air
We're floating in the moonlight sky
The people far below are sleeping as we fly
-Nightwish-

Cami esti totala. Mai totala sunt si eu ca le fac la ochi. Deci eu nu am masuri. Fac din 2 oua, cam doua linguri zahar, praf de sare, zahar vanilat. Apoi pun lapte caldut, faina si apoi apa minerala ca ies pufoase. La sfarsit adaug bicarbonat stins. De obicei pun in aluat ulei si le coc pe teflon fara ulei. Asa nu ies foarte grase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

votat!*****
cami, ti-ai schimbat si tu avataru'!
banano, esti totala fato! nu esti sanatoasa!
olga, interesant restaurant. da' ai dreptate cum sa maninci ceva fara sa-l vezi inainte?!
danelutza, spune ceva:(
imi bag iubitii la baie, apoi sper sa ma tina puterile si sa revin la o birfa mica

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa



www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

la toate, ca sintetzi alaturi de mine, ca niste mamici dragutze cum va stiu.

Am fost la doctor, mi-a facut din nou electrocardiograma, analize la singe mai amanuntzit, se temea sa nu fie embolie pulmonara , spre norocul meu au ieshit bune. Acum mi-a dat sa iau timp de trei zile niste pliculetze de voltaren, cica e posibil sa fie o raceala care nu ma lasa sa respir, dar cu durerea de piept... nimic, nu a descoperit nimic. Asha ca, luni ma prezint dis de dimineatza iar la control , sper totusi sa fie raceala si sa-mi treaca, sper dar cine stie. Cel mai rau e cind nu dau de capatul bolii. Deci trebuie sa astept si sa incerc sa respir normal, fara nervi, fara stres.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

danelutza - sper sa fi fost o raceala si asta sa fie motivul durerilor tale....pupici si sanatate multa.
sase...a aparut dusmanul!
pupici si noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

quote:
Originally posted by OlgaTarziu


sa va zic o chestie faina. S-a deschis un restaurant in Montreal care se numeste O' Noir. Chestia interesanta e ca mananci pe un intuneric total, esti servit de chelneri orbi. Cica privarea de lumina accentueaza alte simturi printre care si cel gustativ. Interesant, nu? Ma gandesc daca portiile si mancarea in general arata ok. Eu clar nu as manca ce nu pot sa vad.





doamne ca nu m-ai stiu astia ce sa inventeze.
mergem sa mancam acolo cand ne-om intalni?
poate ne bagm degetele in ochi. e fain ca mananci cu degetele,mana,te scarpini si in nas,dai si pe la fese
da sex in grup ca desert nu se face?

merci pt reteta.nu stiam ca se pune bicarbonat.eu cu bicarbonat spal vasul roman
am sa incerc deaseara si spun.



"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
foto recente
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

daneluta,toate sunt trecatoare.ai grija de tine

"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
foto recente
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutza si las' ca te faci tu bine,ca nu ai incotro
cami, cami, tot la ti-e gindu'!!! te scarpini unde vrei tu, daca tot nu te vede nimeni

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa



www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna fetelor,
m-am gindit sa va salut si azi...
Danelutza sanatate maxima!sa te faci bine repede

Ange superbe poze!alea sunt din Carrefour, da?abia astept sa ajungem si noi acolo.Noi avem linga noi Fairwiew dar parca nu e asa frumos impodobit.

No, si haideti sa va dau de baut caci azi am luat primul salariu acilea in Canada!!!sunt mindra de mine...

Ma bag si eu la pozat decoratiuni in timpul liber, dati-mi doar parola de la album.
Sa fiti iubite!!

Mergi la inceput