Pentru copii - (hainute, lapte, cosmetice, etc.)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by b_irina_c

Buna,
Am si eu hainute de oferit. Sunt micute, de la 2 luni pana la 1 an. Majoritatea sunt 'de casa', dar si cateva de iarna. Cele care merg la 1 an sunt de vara, cele mai micute sunt mai grosute. Daca le vrea cineva nu ezitati. Contactai-ma pe PM va rog nu pot citi mereu si cu adresa de mail cu care sunt inregistrata pe forum o verific f. rar.

edit: am vazut rugamintea de a specifica pe cine vrem sa ajutam... i-as ajuta pe toti daca as putea, dar cred ca hainutele se potrivesc mai degraba pt Adrian Alexandru (3-4 luni) si/sau baietel 8 luni (prin Trinity) si/sau Stefan 7 luni - BOCANILA... Chiar si fetitelor carora le plac culorile "de baiat"!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)
Poze




Irina, imediat te trec pe lista, multumim mult ca esti alaturi de noi!

haideti fetelor ca se ingroasa randurile!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

quote:
Originally posted by danielac

Laura, te rog sa o contactezi tu pe alexandrueduard daca e nevoie de hainute pentru Maria.

multumesc ca esti aici!





Cu placere ! Am contactat-o deja .


Irina , daca vrei sa-mi trimiti pentru Alexandru Adrian , iti voi trimite adresa pe PM , ok?



............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Am uitat sa scriu pentru Ella ca , daca o cunoaste bine pe tanara mama a celor 3 gemene , ii pot oferi si cateva informatii ce o pot ajuta .Si eu am nascut-o pe Alexa in timpul facultatii si am aflat cate ceva atunci .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

Bocanila {Liliana}!Azi am reusit sa iti pun pachetul la posta!Aplecat spre Iasi!Astept sa imi dai de veste cand il primesti si daca iti sunt bune...Sper ca iti sunt de folosMulta sanatate!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Am reusit sa fac rost de cateva poze cu brotacul de 3 luni , Alexandru Adrian .Aldebaran , recunosti costumasul?Hihihi !! Vezi ce bine-i vine?

http://community.webshots.com/album/556075531vDpAto

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellatgv spune:

Multumesc mult pentru mobilizare! Sunteti super mamici! Nu o cunosc pe Iulia dar m-a impresionat tare mult cazul ei, mi-a placut ca nu s-au lasat pe tanjeala (tati a plecat la munca sa faca bani), mi se rupe sufletul cand ma gandesc ca trebuie sa se descurce cu trei bebei (eu abia am facut fata la unul) si stiu ca statul nu o ajuta cu mare lucru. Asa ca m-am gandit sa raspandesc vestea ca s-au nascut trei printese si sa o ajutam. Eu i-am trimis deja pachet cu hainute, ceva cosmetice, paturici - ce mai aveam de la Daria mea.
Acum, ca sa inteleaga toata lumea de ce voi da doua adrese: Iulia s-a mutat de curand intr-un ap. dar nu are mutatie facuta pe adresa apartamentului. Daca trimiteti ceva prin curier, puteti trimite si la adresa ap., daca trimiteti prin posta, trimiteti la adresa soacrei. pentru bani, nasica ei a facut un cont.
Deci:
adresa Iuliei:DN1 NR.368 BL.A4, SC.B , AP.13 LOVIN IULIANA BARCANESTI PRAHOVA
adresa soacrei:judetul Prahova, comuna Barcanesti, sat Tatarani, nr. 487 - Barca Elena (pentru Iulia)
tel Iulia:0726352732
cont facut de nasica fetitelor:
Titular Cont: Maghiar Ana Maria
Banca : Pro Credit Bank Ag. Militari
Cont nr: RO83 NIRO 0000 1170 0215 0101
Cod Bic: NIROROBU



Si mai stiu ca fetitele beau laptic Prenan.
Va multumesc inca odata pentru tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

mamy_taty-maine vine cineva trimis de o forumista asa ca nu mai e valabil.Te-am astepat ieri n-ai venit asta e.imi pare rau pt tine,ai zis ca suni la 18 ai sunat la 21 .spune tu ce sa ti fac?
de adus acasa varza nu am cu ce ca o faceam.in alta ordine de idei ,varza trebuie pusa imediat nu sta dupa noi si ca sa se strice in asteptarea unui doritor intarziat ,mi-e mila sunt atatea persoane care n-au bani sa -si puna asadar sincer imi pare rau .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

Nu are de ce sa iti para rau..inseamna ca Dumnezeu a pregatit-o pentru altcineva..numai ca aseara cand am vorbit cu tine,mi-ai zis ca ma astepti azi..E ok..E vina mea..am cautat sa fac rost de masina ieri..nu am gasit asta e!Ma bucur ca nu a apucat sa se strice pana azi..

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Gaby , cei care au luat varza de la tine iti multumesc mult de tot ca bani sa cumpere nu aveau asa ca ti-ai facut o reala pomana cu ei .Sunt 5 frati ramasi orfani de mici si care au razbit cu greu in viata .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

quote:
Originally posted by LauraNicole

Gaby , cei care au luat varza de la tine iti multumesc mult de tot ca bani sa cumpere nu aveau asa ca ti-ai facut o reala pomana cu ei .Sunt 5 frati ramasi orfani de mici si care au razbit cu greu in viata .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !



Deci acum chiar sunt convinsa ca a fost Lucrarea Domnului..ca varza sa ajunga la acesti 5 copii...Tot raul e spre bine

mamy_taty

Mergi la inceput