Farsele lui Gabriel Fatu- de la OTV

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Dar de ce o fi scris - penultimele farse.....????

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

MIRA pai acum cateva sapt scria "ultimele farse"iar aseara penultimele....cica nu ar mai vrea DD sa-l dea la OTV,nu stiu sigur dar asa ma inteles

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

super tare tipu! sper sa mai ramana la otv dar sa nu mai faca probleme cuplurilor, cateodata exagereaza! si s-ar putea sa si-o fure.

Dariana si Darius (30.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

a vazut cineva ieri Nu te supara frate ??? Chiar ca e de cacao deja , iarasi a fost baiatul acela Ionut si isi cauta partenera , sa sune careva fata si sa -i dea o declaritie de dragoste in direct , sa vedeti cateva telefoane de toata frumusetea .....chiar ca Otv nu se respecta cum poate face asemenea emisiuni ,de astea avem nevoie ??? de injuraturi si de alte minuni in direct ?
Nu mai imi pierd timpul sa ma uit la ei .
Va doresc in continuare

evi , Eric 14.06.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaed spune:

Aseara,25 ianuarie, a fost o emisiune de toata coma. Una care avea un 'Habibi' a dat-o in bara rau de tot in prima faza a farsei. Apoi s-a ars si mai tare. S-a intalnit cu Fatu si cu avocatul acestuia la un hotel unde a fost filmata cand a primit 1000 de Euro pentru intelegere ca cei de la OTV sa nu fie dati in judecata. Dupa certurile lor si dupa ce tipa a primit banii s-au mai imprietenit, au ras, au discutat, au baut sampanie... iar la final tipa a mai primit 150 de Euro din partea lui Fatu si inca 150 din partea avocatului ca sa-si 'faca de cap' cu ei. Aseara a fost data la TV o parte din caseta din care am vazut ca chiar asa a fost, dar finalul care era cel mai interesant nu l-au aratat pana la urma.
Tipa a dat-o in bara rau de tot. Primea de la 'Habibi' in fiecae luna o suma mare de bani, a primit si o masina care a fost cumparata pe numele ei, si in curand pe 4 mai cand are ziua de nastere urma sa primeasca si apartamentul de lux in care deocamdata locuieste in chirie. Habibi inca nu stie nimic din tot ce s-a intmplat, ca nu e in tara, dar cu siguranta va afla cand se va intoarce.
Asa se intampla daca nu stai cuminte si mai esti si prost pe deasupra, nu? Pierzi tot ce ai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Am vazut si eu putin aseara si au zis ca dupa ora 24 vor da se restul casetei,dar am adormit! Dar vad ca pana la urma nu au dat,probabil s-au inteles sa le dea banii inapoi!




Mirela8+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

a fost super tare soul de aseara,ma amuzat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Doamne ce proasta!!! Eu am vazut si farsa care i-a facut-o parca saptamana trecuta daca nu ma insel! M-am cracanat de ras!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Am vazut si eu si saptamana trecuta si aseara.Damn,tipa aia era si proasta pe deasupra(nu era de ajuns ca e prostituata).M-a enervat rau prostia ei si am inchis televizorul pana la urma....acum aflu de la voi ca n-au mai dat scena cea mai hot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mai mult ca sigur a fost regie...
si in seara asta Diaconescu analiza, la un moment dat, rating-urile de asta-noapte cu Prigoana... si, evident, lider OTV cu porcaria de aseara...

Poze 24.01.2007-IASI: http://good-times.webshots.com/album/557201329vRuARi
Filmulet 24.01.2007: http://community.webshots.com/album/557199438qPHHkY

Mergi la inceput