Concurs alaturi de At Piticilor,Fun Science si Isa

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

bradut, lucrare realizata de Ruty (5 ani si 5 luni) - fata lui Alexxia

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

felicitari ruty - foarte frumos e bradutul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Si mie imi place mult."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Buggy,

ti-am dat Pm de 2 ori (sau mail?, nu mai stiu exact), nu le-ai primit? Ai ceva vesti?

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Si eu ti-am raspuns dar dupa cum se pare nu ai primit. Nu am vesti."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

lucrari cand mai apar oare?

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

asteptam lucrari...nu se inghesuie nimeni???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

eu verific adresa de e-mail de cel putin 10 - 15 ori pe zi si nimic nu apare

quote:
Originally posted by cgaby

asteptam lucrari...nu se inghesuie nimeni???

cgaby (mama lui stefan nazdravan)
stefitza





Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Din pacate abia marti vom trimite si noi, ca aseara nu am reusit sa terminam bradutul, iar luni nu sunt la birou (si acasa nu am net).

E un proiect la care a lucrat Matei multe zile, dar eu zic ca a meritat. O sa fac si o descriere a lucrarii cand trimit poza .

Si mai avem o surpriza pentru participantii de la grupele de varsta II si III (cei care nu concureaza luna aceasta pentru premiul acordat de FUN SCIENCE si primesc doar diploma), dar nu suflu o vorba acum, ca in curand o sa vedeti voi despre ce este vorba .

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Am trasnmis si noi azi lucrarea ptr. concurs!!!
Pupici!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput