Concurs alaturi de At Piticilor,Fun Science si Isa

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

De cand se vine, unde, la ce ora...?
Vreau sa stiu ca sa ne pregatim. Am vazut ca noi suntem in decembrie.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

done!.. alexxia acuma si Ruty este in concurs... citeste regulile...
Nicole (Gabbriela)


spor la lucru si numai bine

Paula nu prea inteleg intrebarea ta... cine sa vina, unde sa vina?

Deci ce ai tu acuma de facut e sa ii spui fetitei tale ca e conc urs si sa deseneze un brad de craciun, poti sa desenezi alaturat de ea sa vada, poti sa ii dai desen in fata, dar nu ai voie sa te atingi de foaia ei de desen sub nici o forma. Pozezi desenul, il trimiti la adresa pusa la inceputul subiectului. Desenul va fi pus pe album si notat si in functie de notele acordate de juriu se va alege un castigator. Daca fetita ta castiga premiul de la grupa I va primi diploma plus premiul de la funscience, daca nu va castiga nimic ii ramane poza in album si atat. Dar are sansa sa castige doar o dimploma in luna urmatoare daca va participa la concurs.
premiul de la funscience daca il castiga se va lua legatura cu tine de catre cei de la funscience si vei primi atunci instructiuni cum se va progeda, unde se va tine si tot ce e nevoie sa sti.
Bafta si spor la efectuat o lucrare cu bradut... bafta pt fetita ta nu pt tine
Nicole (Gabbriela)


quote:
Originally posted by paula2003

De cand se vine, unde, la ce ora...?
Vreau sa stiu ca sa ne pregatim. Am vazut ca noi suntem in decembrie.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)



spor la lucru si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Mai exact in cazul in care fetita castiga premiul Fun Science, noi ii vom oferi un atelier cu Profesorul Trasnit "Fabricuta de pasta de dinti" la gradinita la care ea merge"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

abia astept sa inceapa concursul....sa vedem lucrari frumoase...sunt convinsa ca asa va fi.
succes tuturor participantilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Si eu la fel"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

in mail-ul cu lucrfarea vreau sa mai fie scris asa:
- numele de utilizator al parintelui "matusi,..."
- numele copilului
- numele lucrarii
- cati ani are copilul
- o poza clara cu lucrarea

adresa de e-mail este: concurs_atelierul_piticilor pe yahoo.com

Nicole (Gabbriela)

PS: si eu abea astept sa inceapa concursul si sunt dezamagita ca asa putini s-au inscris in concurs pana la ora actuala...
Bafta!


spor la lucru si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multumesc, ca m-ati primit in juriu !
Oricum, vom face si noi lucrarea.


Un fulg pentru seara de Craciun
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

daca esti in juriu nu ai voie sa prezinti lucrarea in concurs...

... dar o poti prezenta pt albumul de la atelierul piticilor...
Nicole (Gabbriela)


quote:
Originally posted by Anina_n

Multumesc, ca m-ati primit in juriu !
Oricum, vom face si noi lucrarea.


Un fulg pentru seara de Craciun
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn



spor la lucru si numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Eu cred ca toata lumea poate participa in concurs...si cei din juriu...cu exceptia ca nu pot sa noteze lucrarile propriilor copii...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

2 echipe pt juriu... prea multa bataie de cap zic eu... am vrut sa o tin simplu .. dar ma rog, daca fetele spun DA atunci sa organizeze ele inca un juriu pt cei din primul juriu.

Astept inscrieri pt concurs si pt copii din afara ro... daca castiga ei premiul cel mare il pot dona sa nu se risipeasca.. si vor primi doar diploma prin e-mail
.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput