Concurs alaturi de At Piticilor,Fun Science si Isa

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Buggy, cum a fost ce?


Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Pai azi a fost primul atelier la fetita Roxanei
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

io, la apel ...a fost frumos, desii nu a iesit exact cum as fi vrut eu, ptr ca educatoarele au lasat in sala si copii mai mititei care nu aveau ce cauta acolo, asa ca nu a fost perfect, insa mi-a placut...poate ca ar fi tb sa fie putin mai elaborat, adica mai ciudat...in sensul ca au mai facut asta si in gradi...cred ca ar tb sa fie mai trasnit ...insa ideea e super ok ..o sa pun si poze, da sa vedem cum si unde le pun...

Roxana Lilea,mama de 2 ori :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

le poti trimite toate al adresa de concurs si le pun eu pe un album.
ma bucur ca a iesit bine




quote:
Originally posted by roxanal

io, la apel ...a fost frumos, desii nu a iesit exact cum as fi vrut eu, ptr ca educatoarele au lasat in sala si copii mai mititei care nu aveau ce cauta acolo, asa ca nu a fost perfect, insa mi-a placut...poate ca ar fi tb sa fie putin mai elaborat, adica mai ciudat...in sensul ca au mai facut asta si in gradi...cred ca ar tb sa fie mai trasnit ...insa ideea e super ok ..o sa pun si poze, da sa vedem cum si unde le pun...

Roxana Lilea,mama de 2 ori :)



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

uite pozele, si le trimit si la atelier :
http://community.webshots.com/album/556136748XLbFPf

Roxana Lilea,mama de 2 ori :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Sunt foarte frumoase pozele.
In legatura cu ce ziceai, atelierele din scoli si gradinite sunt prin esenta cele mai didactice activitati ale noastre fata de petrecerile private unde acolo se puncteaza foarte mult partea distractiva si elementul "trasnit" al profesorului( profesoarei).
Petrecere sau atelier, profesorul trebuie sa reuseasca sa se apropie cat mai mult de copii si sa nu se ascunda in spatele unei masti de spectacol. In scolile si gradinitele in care mergem saptamanal profesorii nostri devin camarazi de nadejde micutilor, se leaga niste legaturi extrem de apropiate intre ei tocmai din acest motiv. Si ca sa intelegi si mai bine exista niste procente in raportul distractie-educatie, pe care ne straduim din rasputeri sa le respectam, mai exact :In scoli si gradinite facem 75% educatie-25 % distractie
In centre comerciale 50% educatie-50% distractie
Si la petreceri private 25% educatie -75% distractie.Multumim inca o data pentru poze, sunt super"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Aaaaaaa, deci despre asta era vorba!!! Super! Foarte frumoase pozele.
Nu stiam despre ce este vorba si imi era ca nu am inteles eu bine cand se tine atelierul si ma speriasem ...

Abia asteptam sa vina si la noi martea viitoare (pe 20 februarie adica) .

Buggy, cum ramane cu ora? se poate de la 9 la 10 ca sa vin si eu ? Sa-mi spui te rog ca trebe sa ma invoiesc de la birou.

pup you all,

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

In principiu se poate. Pentru siguranta ramane sa iti confirm in seara asta.
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

ok buggy

Caprioara & Matei


"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

am trimis si noi desenul cu dinozauri

Roxana Lilea,mama de 2 ori :)

Mergi la inceput