Minunatele Scorpiutze ! (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

Chiar daca cu o zi intarziere,n-a mers forumul:
LA MULTI ANI ANA!!!! sa fi sanatoasa,plina de viata ca intotdeauna si sa te bucri de familia ta!.sper ca ai petrecut frumos,sa ne povestesti.
LA MULTI ANI SYD!!!Sper ca esti bine,fericita,implinita!Nu mai dai pe la noi?

...cu voia voastra ma aniversez si eu azi...

poze
Iri +12 si Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

feteloooorrrr...nu a mers dc-ul chiar de "ziua" noastra si nu am putut sa va urez
anutzo la multi ani! pentru ieri sa fii sanatoasa si fericita alaturi de frumoasa ta familie, sa-ti dea Dumnezeu numai bine si tot ce-ti doresti in viatza sa ti se implineasca. sanatate si luanei, cum se mai simte?
syd la multi ani! si tie(sper ca nu ne-ai uitat) si tuturor scorpiutelor aniversate ieri si azi la multi ani! sa fiti sanatoase
irinala multi ani! sa fii sanatoasa, sa-ti dea Dumnezeu sarcina usoara in continuare, bb sanatos si tot ce-ti doresti tusi printesei tale(ce mai face ea? nu ne mai zici nimik de ea?)
gabima bucur ca a ajuns cu bine acasa tatal tau...recuperare rapida si sanatate muuulta de tot.
georgi, cum se mai simte stef?
dolcetu esti bine? ai reusit sa nu-i dai raceala rpintesei?...am uitat sa-ti zic ca eu cand il alaptam pe alex si am fost racita mi-a spus dr-ul sa-mi cumapr amsca de la farmacie ca sa nu-i suflu direct in fata...si amr eusit sa nu-i dau raceala
noi suntem bine, ruxitza are ceva mucisori si-mi zice ca o dor dintisorii(cred eu ca-i ies maselutele)...sper doar sa nu o apuce iar urechile
va pup pe toate
numai bine si voua si copilashilor

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Auleo ca sunt cu mintea in colturi!
ieri cum nu a mers forumul am uitat de ziua Anei! draga am incercat sa te sun. nu raspunzi asa ca imi cer scuze oficial si speri ca orimesti la multi ani si mai tarziu! sa fii sanatoasa, fericita, iubita si cu copii sanatosi!

pitica si gogosica LA multi ANI si pt tine!

Monica te rog eu frumos iertare ca nu ti-am urat cum se cuvine de ziua ta! am intarziat mult dar sunt cu mintea prin lanuri! certati-ma dar nu ma excludeti da?

Nu te duce la somn nervoasa! Stai treaza si cearta-te!

Zusammen mit Bogy , Mau-Mau,Schnappi unds kids

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

La multi ani! scorpiutzelor Alyssa, Delsim, voicu_bebi,Bogdan (sotul lui Mstef), Syd, Rosa, Ana68, Aldo (baiatul lui Vikinga), Saphir imi cer scuze pentru intarziere
Corina, Claudya, Piticasigogosica La multi ani!
In rest, relativ bine.... alaltaieri am fost cu micuta mea la dr., avea ceva la ochisor. acum e bine.
pup scorpiutzele

Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)
pozici cu noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fetelor, imi cer mii de scuze ca nu am mai intrat.nu a mers nici forumul si am avut o saptamana super incarcata.
syd, ana, georgi, la multi ani si tot ce va doriti.la multi ani si restul sarbatoritilor.
astept poze si impresii si ma mai scuz o data pentru neglijenta.
in rest suntem bine.inca ne mai luptam cu mucii.ne-am facut comanda pe net de aparatul ala de muci care se pune la aspirator.am zis sa incercam si asta ca de cat cu pompita......
ne merge bine la cresa.sunt foarte multumita.am luat si primul salariu de la munca.bine, doar pe o saptamana ca atat am prins in octombrie.
promit sa intru mai des de acum.va pup pe toate si va doresc un inceput de we minunat.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

gabycum sa ma supar mey
am uitat sa-ti zic ca intr-o zi ruxi a papat uitandu-se numai la pisicutele tale...imi cerea incontinuuu...pisica pisicasun t tare frumuhsele.
adrianasi sa va treaca mucisorii cat mai repede...
nina2ochisorului micutei sa nu maia veti probleme
vape toate
seara placuta in continuare

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Multumesc tuturor pentru urarile de ziua mea!Sa dea Dumnezeu sa fie cum imi urati si sa aveti parte de tot binele din lume!

Dragelor,azi e examenul,la 12....e nebunie aici,toti parca sunt luati de streche,plecati cu pluta pe conducta de apa calda....asa ma enerveaza agitatia lor,de numa'...Mi-s nervoasa si agitata si eu,cu toate ca motive mari nu sunt,din moment ce vom fi toti la gramada si cu cursurile pe masa,iar marea parte a subiectelor au fost rezolvate.Dar ma rog,asa este unii:mai tembeli si ii tembelizeaza si pe cei din jur,a se citi eu...
Luana este binisor,inca tuseste,inca dam Ospamox si alte siropele...si dupa masa mergem la control la doctor,sa vedem ce-o fi...
Gata,ca nu sunt buna de conversatie azi,am nervi in kur....Va pup pe toate si va doresc weekend minunat...
PS.Pe langa examen si agitatie,tre' sa merg cu Luana la control si mi-au venit si surorile in vizita,dimineata...cu catel cu purcel...asa ca weekendul meu va fi full options...
Gat,atata!Pup,pup,pup la toate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Giani, Katarina, Jennifer, Noemi La multi ani!
monica-elizabet multumim ca te gandesti la noi
pup scorpiutzele

Nina mamica de Renata Maria (15 aug. 2006)
pozici cu noi
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vbartan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Ana, La Multi Ani si din partea noastra iti doresc sa fii fericita si sa ti se implineasca toate dorintele !

Iti doresc distractie placuta zilele astea cu surorile tale si insanatosire grabnica Luanei , sper sa fie bine azi la doctor


Si noi suntem racite la mine ca la mine dar Teo saracuta ii pun picaturi si in urechi si in nas ...plus antibiotic de ieri si nu avem voie sa mai iesim din casa pina luni

Ma duk k s-a trezit

Laura si puiuta Teodora (28.04.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lv_panait/album?.dir=/c91dre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Of of of...Toata lumea bolnavioara...
Noi ne chinuim cu polipii si secretiile.Din cauza lor tot face reprize de febra.De marti nu am mai dus-o la camin.Dr mi-a zis ca antibioticul patrunde mai greu din cauza polipilor.Acum luam Klacid.
Scuze ca n-am mai intrat sa va urez LA MULTI ANI si multa sanatate.
Ana tin pumnii desi la ora asta cred ca ai iesit din examen.
Va ca fug la Stef.Am bagat-o la nani si ma tot striga.


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput