mamicutze casnicutze (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

de ce ai sters pozele cu costumul de baie

Apropo, erau albumele cuscrei, ale Mirelei si inca unul, nu mai stiu care, le-am pus pe privat, asha ca acolo intram si cascam okii doar noi care avem parola

Fetili, mi-a venit meseriasul, meserias de meserias, nu stiu ce a invirtit ca nu mai merg caloriferele, nici unul. Il bat daca ma lasa la Isabella fara caldura.

Aaa, astept adresele , eu trimit la toata lumea care-mi trimite adresa.
Am adrese de la Mirela, cuscra Mihaela, Alina, Liana, Dana, Bianca
Lista e deschisa

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Ok.In seara asta trimit adresa si tie si la celelalte casnicutze.Cred ca o sa o ia postasul razna cand o sa vada ce felicitata sunt
Ramane sa stabilim ziua sau seara cand ne mess-uim.
Pupi ca fug sa-mi iau maimutza.


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

banana,am vazut pozele.
m-ai ucis cu biroul tau frumos loc de munca ai!
si am cazut in cap cand am vazut din ce bei tu cafeaua.pe bune.nu ma asteptam.
Si felicitarile sunt superbe.Abia astept sa-mi trimiteti sa-mi umplu frigiderul de felicitari de la voi.Astea de aici sunt de tot kk.Sa nu va asteptati la nu stiu ce minunatii de felicitari.Nu le au cu asa ceva.Am sa caut ceva frumos dar pana acum de cand sunt aici nu am vazut nimic sa-mi sara in ochi de spectaculos.
Cadourile sunt frumoase.Cred ca Alexandra va fi super incantata.
Maia mea a trecut de faza "barby".Acum vrea altele.Este la cap. "bratz".Astea sunt niste papusi cu capul mare si urate(asa le vad eu) care seamana mult cu domnisoarele din viata reala
Bratz dealea colectioneaza acum
Eu inca nu am decis ce sa-i cumpar de ziua ei.Sapt. viitoare decid.Inca sunt la capitolul pus intrebari si tatonat terenul.
Coifuri,farfurii,confetii,baloane(chiar si butelia de helium) a luat colegu din State.Si noi tot tema "printese" avem.
Va trebui sa merg sa-i comand tortul sapt. viitoare.la asta nu ma bag.
La meniu lucrez.
Am 20 de adulti si 14 copii


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

votat!
azi nu am avut timp nici sa respir...am muncit pe branci! am facut ciorba de curcan, am spalat (de fapt masina a spalat)...m-am spalat...am facut curatenie...mamamaaa//cred ca mi-au murit laudatorii!
pupici tuturor. mai vb...acum plec spre gradi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Danelutza,n-am sters nici o poza.
sunt acolo in costum de baie . mai uite-te odata.
cum ,mai Cami ,nu te asteptai sa-mi beau zilnic cafeaua din cana daruita de tine?
e cana mea preferata . nu se atinge nimeni de ea.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

banana,nu sterge pozele din moment ce le-ai pus!lasa-le!fiind private nu le vedem decta noi cele cu acces acolo

danelutza,bagat pm si mail din greseala

georgi,nu ma uita.astept pm

miha,ori de cate ori intru la poze ma icide fitul cu pozitia lui cu poponeata in aer.Ador foto aia!

Mirela,tu prin bucatarie nu m-ai treci? pana acum ne-ai delectat cu papa bun si de la un timp ne-ai uitat cu foto

Eu lunea duc copii devreme la joburile lor.Maia incepe la 8 ca are un curs extra de engleza.Deasta sunt pe aici si va disper ca sunt libera
Imi beau cafeluta si stau calare pe net,apoi ma car la curatenie(subsol ca trebuie sa termin odata) si apoi imi astept colegul
Copii nu-s acasa cand vine


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

banana,si eu care credeam ca bei zilnic din ea
glumesc data viitoare iti aduc vreo 10 sa ai, sa fie,sa-ti ajunga

cgaby,moama ce harnicuta esti.eu inca sunt la beut de cafea In rest ce faceti?


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Bey...nu fiti...faceti schimb de idei aici in vazul lumii,sa se mai lumineze sau minuneze si altii.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

bey cami, hai ca esti culmea! si io tot din cana de la tine beau cafeaua, ce e asa ciudat?! a avut o cumpana intr-o zi cind o spalam, mi-a alunecat din mina, am crezut ca mor, da' din fericire nu a patit nik. sa inteleg ca ai scapat de probleme de esti asa nerabdatoare sa vina colegu'?
cum ma intrebi de munca, doar sunt in CO
georgi, si noi foram dupa muci, merge aspiratoru' non stop
io am lista completa cu adrese, coduri, tot. abia astept sa ma apuc de trimis
danelutza, daca ramineti fara caldurica, faceti un foc de tabara, instalati cortul
plecam la plimbarica, vb mai tirziu

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa



www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey ,zilnic beau cafeaua din cana aia.priceput?
poti sa-mi aduci o mie ,ca asta nu e nici una. asta e speciala. imi pare tare rau ca nu m-a dus capul sa va daruiesc si eu ceva ca amintire.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput