Zodia Gemenilor (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


HOROSCOPUL ZILEI

Va puteti intalni cu un fost coleg de la care aflati vesti interesante despre unele cunostinte comune. Poate aveti ocazia de a va intoarce asupra unor planuri intrerupte candva, descoperind ca acum lucrurile merg mult mai bine, de parca piedicile ce au dus la abandon, atunci, nu mai sunt la fel de puternice. Incercati sa rezolvati din restantele care asteapta la rand.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Trasati obiectivele pe care le considerati necesare pentru ca munca dv. sa fie imbunatatita sub aspect financiar. Vi se vor alatura si colegii in curand.


Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Horoscopul zilei:

"La serviciu ai parte de stres, amanari, blocaje, eventual abandonul unui proiect de viitor. Nu e cazul sa contezi pe ajutorul altora, incearca sa te descurci singura pe cat se poate."

Nu este prea stralucit! Cele deja postate de doina si luna sunt, de departe, mult mai bune! Din pacate, se pare ca azi nu voi avea muuult chef de citit, de unde si restantele/blocajele/stressul... cRed ca deja am nevoie de metode "coercitive"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Blackgirl, rabdare...trebuie sa reusesti sa citesti, sa iei examenele!GANDESTE-TE CA trebuie SI VEI REUSI!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

azi din pacate mi se potriveste horoscopul scris de blackgirl0 M-am certat cu unu' de dimineata si pana la urma dreptatea a fost pe undeva pe la mijloc, dar ce conteaza, important e ca am reusit sa o rezolv, mai mult prin propriile forte ! Moama, ce isteata mi-s! Si modesta pe deasupra...
Luna Da-mi tu 3 kile si mai fac eu rost de la alte fete care se plang de vreo 2, dar...daca s-ar putea sa le pun numai in anumite locuri, adicatilea la bust!!! Ca io aici am marea problema. Ca am ajuns sa-mi cumpar camasi/bluze de la copii, ca marimea 36 nu prea s-a "inventat" la adulti. Plus ca-s si lungana, asa ca gasesc numai cu buricul gol...dar ce mai conteaza?? Bine ca se poarta!!

Si veste buna pt mine: am cererea aprobata!! Tra-la-laaaaa, de luni sunt in concediu!!!! O sa-mi fie dor de voi (ca eu in oncediu ma rup de job) dar o sa revin cu forte proaspete!!


Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare fetelor
Mai la mine situatia cu banii s-a cam remediatadica am ramas fara casa si stau in chirie, dar am money, adica am avut, ca am ramas cu banii cat sa ajung pana la sfarsitul lunii cand iau salarul
O zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:


Sunteti nevoit sa faceti mari eforturi pentru a respecta promisiunile facute prietenilor sau rudelor. O sa rasuflati linistit abia la noapte, cand nu va mai suna telefonul.


Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ce horoscop avem
fetelor , eu is asa obosita cu mutatul ca nu mai stiu cat am sa rezist cu acest ritm, si sotul e in italia,dar sper sa vina si vremuri mai bune
o zi frumoasa tuturor si un wek placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Olim, hai sa venim sa te ajutam la mutat!sa nu mai fii singura!Eu vin sa te ajut!Vrei?

Asteptati de mult timp o vizita sau o intalnire ce se va contramanda in ultimul moment. Treziti simpatia celor din jur si veti fi consolat intr-o maniera neasteptata.
Va pup pe toate!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sambata, este posibil sa te enervezi si sa nu mai ai rabdare sa termini o lucrare pe care ai amanat-o de mai multe ori. Iti recomandam sa nu te pripesti, pentru ca risti sa strici si ce ai facut pana acum. Evita discutiile aprinse cu partenerul(a) de viata! Nu este o zi buna pentru calatorii. Esti predispus(a) la accidente. Duminica dimineata s-ar putea sa fii confuz(a) si sa ai dificultati de comunicare. Nici intuitia nu te ajuta din cale afara, asa ca ar fi bine sa nu mergi la risc. Te sfatuim sa nu neglijezi odihna. Chiar trebuie sa-ti reincarci bateriile

Redati-mi viata!

Mergi la inceput