Rahova sau apropiere (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
of lexi, imi pare rau ca a suferit mica printesa...dar cine a fost parfumata
va pup pe toate si sper ca sunteti bine si voi si copilashii...eu ma simt bine acum, ruxitza are ceva mucisori si-mi zice ca o dor dintii...ma gandesc ca sunt maselutele...in rest totul ok
numai bine

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata tuturor. Se pare ca Maria se simte mai bine asa ca azi sunt fericita.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Botez, Varsta Mariei, Mariuta mamaruta,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ne mai stiti? Tot eu sunt...dupa o saptamana de amigdalita si febra mare, ale Alexandrei fireste, acum e mai bine ca nu mi-a facut febra de miercuri seara dar m-am speriat ceva....
Va pup, incerc sa mai scriu dar din diverse motive nu prea mai apuc si mai nou sunt si putin mahnita, nu din vina voastra dar incerc sa imi tin viata in "real".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greieras spune:

Si Eva e bolnava de duminica, asa ca saptamana asta pentru noi a fost mai mult decat grea. Practic copilul a plans aproape in continu, iar noi l-am dat de la unul la altul, dar m-a ales cu predilectie pe mine. Cred ca o sa tin in casa inchisa toata iarna, sa nu vada pe nimeni, ca pe asta cred ca stiu si de la cine a luat-o.

Ce sa zic, multa sanatate tuturor, ca vad ca e mare nevoie, si ne mai auzim cand se mai linistesc lucrurile.

Gloria si Eva (22 dec. 2004)



Pasti 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna.
Eu sunt fericita ca Mariei i-a trecut alergia. Acum ne simtim bine, doar burtica ne mai necajeste uneori...

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Botez, Varsta Mariei, Mariuta mamaruta,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Salut, noroc cu Lexi ca a ridicat subiectul ca recunosc ca am intrat de cateva ori dar pt ca nu era pe prima pagina ma lasam pagubasa.
Fetelor, chiar daca nu scriu sa stiti ca a mustra constiinta uneori ca v-am parasit, dar pur si simplu mi-am pierdut cheful si tragerea sa scriu, ca apoi, cine stie cand si unde sa aud ca de fapt de mine nu avea lumea loc sa scrie pe forum. Nu e vorba de acest subiect, altceva ma macina, dar incep sa ma gandesc unde si cum gresesc de mi se intampla anumite chestii. Si nu vreau sa imi mai aud vorbe asa ca mai bine apar mai rar.
Eu va pup pe toate si urez sanatate tuturor bolnaviorilor, iar cei sanatosi asa sa ramana, il pup pe Roli de Mia a carei zi de nastere a fost ieri (La multi ani!) si cand si cand o sa mai apar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
cristina ma bucur ca ai aparut, dar imi pare tare rau ca ale a fost bolnavioarasi sanatate multa.
si ruxi a fost cu muci zilele astea si de maraita...nu mai zic..imi venea sa-mi iau campii...si chiar ca nu stiu de la ce este(fiindca inca mai maraie, vrea numai in casa, nu maia re chef nici afara sa stea)
cu alex...alta poveste...am luat rezultatele analizelor si surpriza...nu este alergic absolut la nimic, toate analizele au iesti fff bune...nu stiu daca sa ma bucur sau nuincep sa ma conving pe zi ce trece ca tusea lui vine din alta parte...dar de unde???
saptamana asta cred ca o sa incepem alte investigatii...sa vedem ce zice si doctoritza...la plamani, alte nebuneli...
iarasi nu mai tusise cred ca de 2 sapt ca acum de 3 zile sa tuseasca in fiecare noapte...nu-i pot da sirop pentru alergii cand el de fapt nu este alergic, nu?
sau poate o sa mai repetam testele la alt spital...cine mai stie, sunt tare dezamagita.
greiarasule si lexipriteselor vostre si multa sanatate
si nu in ultimul rand la multi ani roli, sa cresti mare si sanatos si sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti in viatza.
va pe toate


ps.cristina sa stii ca pentru mine subiectul "rahova..." nu mai este chiar acelasi de cand nu mai postezi tu asa de des...nu stiu cine te-a suparat dar sa-mi zici mie sa-lda?

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cristina, imi pare rau ca ai avut neplaceri, se pare ca nu esti singura. Mai e o fata la un subiect de la "Prieteni dintotdeauna" care nu mai posteaza...Ce se intampla, oameni buni?

Noi ieri am avut o zi tare agitata, asta mica n-a dormit toata ziua si abia la 11 noaptea, cu chiu cu vai am reusit s-o adormim. Poimaine mergem sa-i faca vaccinul de 2 luni. Ma pregatesc sufleteste pentru o zi foarte grea..

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Botez, Varsta Mariei, Mariuta mamaruta,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

lexi...bafta simicutei sa treceti cu bine epste vaccin

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Vedeti daca e pe pagina 1? Intru, nah.
Fetelor, ideea e simpla: la subiectul meu de suflet, la adoptii, activitatea e moarta. Nu ar fi bai, eu oricum am vrut de mult sa nu mai scriu pe acolo decat asa....in trecere ca nu mai am tangenta cu legea noua si nah... Mereu cand am spus, probabil dintr-o politete gresit inteleasa, fetele ziceau sa nu plec, ca eu mereu am avut o vorba buna pt toate... In fine, oricum am rarit si eu acolo ca nu mai am timp, efectiv.
Ca acum sa aflu ca multe dintre fetele noi s-au simtit ignorate de "gashca cool" (le apartine expresia), ca nu s-au simtit bine primite si s-au reunit pe un alt forum. Cand le-am intrebat pur si simplu de curiozitate de ce nu si-au format aici propria gasca, de ce nu s-au unit aici, una dintre fete, cu care de 2 ani ma conversez pe mess destul de des, care acum e suparata pe mine din alt motiv, mi-a replicat ca toate erau bune si frumoase pana am aparut eu sa comentez, ca eu mereu am comentat si ca de aia multe fete ma evita si ocolesc.
Asa o fi, nu mai contest nimic, dar ma deranjeaza una ca pana acum altceva spunea chiar ea si a doua ca am confruntat-o pe mess si mi-a zis ca bat campii, ca nu stie despre ce vorbesc. Ca acolo au alte nick-uri si vezi doamne nu ar fi ea aia. Ceea ce e imposibil, da prea multe detalii....nu e loc de confuzie.
In fine, nu am nevoie de compatimire, avocati sau aprecieri...pur si simplu ma macina asta de cateva zile, am ajuns sa ma cenzurez tocmai ca sa nu mai deranjez...

Va pup, fug ca cineva il vrea pe Ghita.

Mergi la inceput