Rahova sau apropiere (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
lexi, ce alimentatie mai are cea mica? ii mai dai san sau i-ai bagat deja laptic praf?( ca nu mai stiu)saracutza, imi pare rau ca a durut-o burtica...dar bine ca s-a ocihnit dupa aceea.
noi suntem bine, mie mi-a trecut raceala aproape de tot...deja ne pregatim de we
azi era gata, gata sa nu mergem la gradi...nu am auzit ceasul si am cam intarziat
va pup pe toate

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monica, papa lapte praf Bebelac. Eu as fi preferat sa-i dau Humana dar pe asta ni l-a recomandat pediatra si daca am vazut ca-l tolereaza bine, nu i l-am mai schimbat. Dar cand o sa incep diversificarea, as vrea sa-i dau din produsele Humana. Am eu un fix cu marca asta

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Poze diverse, Varsta Mariei,Mariuta mamaruta
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

si ruxi a papat la un moment dat bebelac(chiar se distribuia gratuit) si eu il dadeam dar cand am vazut ca pur si simplu nu mai vroia sa bea nici milumil nici humanaam incercat cu bebelacul si spre surprinderea mea a vrut, chiar ii placea fff mult si nu numai atat...lua atat de bine in greutate ca ma si minunam...apoi cand a mai crescut un picutz si mergea schimbata formula am incercat humana si atunci a acceptat...asa ca am ramas pe humana.
bine ca acum nu mai este fitzoasa cand e vorba de laptic...orice
numai bine

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna!
Noi suntem in focurile pregatirilor. Nici nu stiu daca o sa apucam sa facem tot ce ne-am propus pt. azi!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Poze diverse, Varsta Mariei, Mariuta mamaruta,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa a venit pe lume Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna fetelor!
Am intrat sa va salut ca nu mai apuc sa intru pe net decat la ora asta cand sunt moarta de obosita.
Greieras, nu stiu care este strada ta dar am impresia ca este in apropiere de str. Barca, asa-i?Daca-i asa inseamna ca stam relativ aproape una de alta, stai la curte nu?Poate stabilim o zi ca sa ne vedem.Tu pe unde te plimbi de regula cu fetita?
Lexi, sa inteleg ca va crestinati???
Monica multumim pt. condoleante.

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

salutare fetelor,
noi suntem bine cu totii, imi palce taaare in we ca lenevim si noi pana tarziu in pat, nu mai alergam de nebuni la 7 dimineatza
lexi, asteptam pozele si povesti de la botez
va pup pe toate

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greieras spune:

Monica, sa stii ca ai avut putintica dreptate. M-am uitat din nou in gurita ei si...surpriza, doi maselute deodata i-au iesit prin gingie. Culmea e ca acum vreo 2-3 zile ma uitasem si nu era nimic. Normal ca saracuta avea dureri.

Dory, strada mea este vis-a-vis de barca, cea cu biserica. Da, stam la curte. Daca stai pe barca, suntem aproape. Eu de obicei ma duceam pe 13 septembrie ca era trotuarul frumos si aveau si parc, dar acum de cand a venit frigul si s-a reparat si s-au asfaltat trotuarele ne mai plimbam si pe Bd. Margeanului.



Gloria si Eva (22 dec. 2004)



Pasti 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ei bravofelicitari sa stapaneasca maselutele sanatoasa
la noi nu prea sunt urme de maselele de 2 ani(adica ultimele 4) care ar trebui sa-i iasa...dar cum ei i-a dat primul dintisor la 10 luni nu ma astept sa-i iasa chiar asa repede nici astea

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

greieras, nu stau pe Barca, stau la 2 strazi mai in fata pe aceeasi parte , spre piata, si felicitari pt. maselutele proaspat iesite ale Evei.

Monica, ma bucur ca sunteti bine.

Lexi, vrem poze si sa ne povestesti cum a fost la botezul micutei.

Cristina, mai da-ne si tu cate o veste despre voi.

Andre_ea, ce mai face Tudor??

Va pupam pe toate.

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am revenit si eu. Tot cam obosita dar multumita de cum a iesit. Nasii s-au dat peste cap pentru finuta lor. Deh, e prima oara cand sunt nasi:) Acum incarc pozele si o sa pun un link sa vedeti. Azi ii luam mirul. Maria a fost super cuminte in biserica, a plans doar cand a fost imbracata, dar ea plange in general cand e imbracata, nu-i place deloc. Deocamdata...

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Poze diverse, Varsta Mariei, Mariuta mamaruta,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa a venit pe lume Maria

Mergi la inceput