Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Claudiu

mii sufeltul greu...cuvinte nu mai am...







Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Stiu ca Dumnezeu este acum alaturi de parintii micutului ingeras. Acum este la Tatal lui si se odihneste

www.bconsulting.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Va multumim mult ca sunteti alaturi de noi in aceste clipe grele,suferinta este mare,nu se poate scrie in cuvinte cat de gol ne este sufletul si cat de greu ne este sa credem ca acum Claudiu nu mai este printre noi!
Cu siguranta este printre ingerasi si este fericit...fratele lui asa l-a visat...ii spunea ca este f. fericit si poate sa mearga!
Noua ne lipseste mult si ne este tare dor de el!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

camelia suntem alaturi de voi..orice au nevoie sa nu eziti sa ne anunti..MULTA PUTERE!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

of..Dumnezeu sa-l odihneasca si putere multa parintilor.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Acum am aflat si eu de Claudiu!!! Dumnezeu sa-l odihneasca !!!!

Cristina
noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dragele mele ..
Din respect pentru Claudiu nu am mai intrat deloc la acest subiect...dar acum a venit timpul sa o luam din nou de la inceput..
Sunt sigura ca Claudiu de acolo de sus ar fi tare bucuros sa ne vada ca incepem din nou ..un nou drum..un nou inceput..
Cu greu mi'am gasit cuvintele ..sper sa nu va suparati pe mine..dar TREBUIE SA MERGEM INAINTE!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Dumnezeu sa il odihneasca...asa cum ai zis Liana trebuie sa mergem inainte...

Vreau si eu sa donez niste banuti...te rog trimite si mie adresa la care se poate trimite prin mandat postal...pupici




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mexxa iti MULTUMIM din tot sufletul!!!ti'am trimis PM!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

De mai multe ori am deschis subiectul si l-am inchis, ca nu imi gaseam cuvintele si nu stiam ce sa scriu. Sunt de acord cu Liana30 si stiu ca i-a trebuit mult curaj sa scrie, dar are dreptate, Claudiu, ar vrea probabil ca macar alti copii sa atinga fericirea de aici de pe pamant, fericire pe care el a simtit-o doar acolo in ceruri.

Ca sa aduc o nota de optimism, o sa va spun de Nicoleta, ca e mult mai bine si a facut marele efort sa iasa la scoala( merge la Liceul de Arte). Situatia nodulilor este aceeasi, nici nu au crescut nici nu au scazut, dar ei incearca sa fie optimisti si urmeaza tratamentul recomandat din Italia. In plus, doctorii de acolo i-au dat acasa medicamentul necesar, deci vor mai pleca in Italia, decat pentru control in luna martie.

O sa trimit si eu niste banuti, la Liana30 probabil, ca mi-e mai aproape de posta decat de banca.


Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput