mamicutze casnicutze(78)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


Bahmuteanca asta e de comaaaaaa.....Iar divorteaza.E sotul la OTv.Saracaaaaaa....n-are nici chiloti pe ea acu' cand a venit iarna...



www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Chefuiesti Georgi chefuiesti!! Nici nu batu gongu' de maine si te-ai si apucat de baut!! Bravo! LA MULTI ANI,draga mea!! Sa fii sanatoasa,fericita si iubita.

Cuscra, si tie si Isei.

Banana,ai terminat de papat negresa?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Hai sa-i cumparam noi, ....!c e frig afara...ma duc sa ma uit si eu!sa vad daca nu s-a terminat emisiunea...

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Mai Miha pai daca fetele s-au apucat sa ma ureze...le-am servit si eu cu una alta.Ia si tu un paharel
Doina am preluat si eu semnatura.Am citit ca veti face recuperare la Slatina.Super.Inseamna ca ne vom cunoaste personal.


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Georgi,numa noi am ramas la petrecere? Restul fetelor s-au machit?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI GEORGI! si multe ...sanatate si tot binele din lume ti-l doresc,sa fi IUBITA!


DANELUTZA la voi doua,offfff,lasa ca trece si patania asta,cred ca a durut rau sa vezi copilul intr-o situatie nasoala...dar vorba fetelor,Dumnezeu e mare si are grija de piticii nostrii!.. sper sa fie totul bine!

CAMI sanatate multa!


la toata lumea ,pe maine!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza fetele.Va servesc cu cate o si un
Miha aseara am uitat sa-ti multumesc pentru urare..Pana la urma am fugit si eu, nu numai fetele ca mi s-a terminat bauturica si mancarica.Am rezerve proaspete dar va dau mai tarziu.
Mirela multumesc si tie.
Ce-mi doresc eu pentru mine sa va dea DD si voua.
Va dulce si numai bine.

EDIT:Nu pot sa creeeed...Avem o stea la subiect


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

neatza.
inca o data la multi ani.....sanatate...fericire si noroc!
pupici din partea noastra!
azi nu l-am dus pe stef la gradi ca ne-am trezit la 9!asa ca suntem amandoi acasa.
o zi buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Moamaaa Gaby ce super...Fi-mea e setata tot pe ora veche asa ca ne-am trezit la 6.30
Fug sa platesc caminul Stefaniei.Pup


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Ciaoooo fetelor si mercici de café , pepsi mai tarliu ca nu-mi suporta stomacelul
....Cineva vorbea de stelutzeeeeee ? Ia te uita nene ***** de la mine ca intotdeauna , nu ? adica mai bine s-o las mai moale cu dis de dimineata ca ma doare "paru'" de la atata chefuiiiiiiit !
Hai Georgi ca astazi e ziua ta , dar io ma imbatai ieri si fain fu.... ! Inca o data-ti urez din suflet un calduros si sincer LA MULTI ANI iubita si toate cele bune sa-ti dea DD si sa fii iubita si mereu apreciata printre cei dragi tie ! Si apropo's...ai vazut ca-ti cunosc gusturile ? Esti pretena mea si va consider pe toate la fel , de aceea va trimit -ici dragi tie si tuturor fetelor de pe subect'
Un gand SPECIAL ptr Danelutza si puiul ei mic si sper din suflet sa aibe o zi plina de bucurii si de lucruri frumoase ca sa se poata uita "incidentul" de ieri (alalteieri)

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput