Schimbare ID???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by lavinai

si eu as vrea sa imi schimb Id-ul, dar sa nu pierd contul....deoarece a devenit "prea cunoscut" printre sefi....plsssssssss






Mira-m-as sa primesti vreun raspuns pozitiv ... din contra, se va inchide si subiectul asta ca sa nu dea navala si alti doritori de schimbat nick-ul ...

Petronela


Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

In ce sens sa schimi cu totul? Vrei sa iti faci alt cont si sa-l anulezi pe asta? In acest caz trebuie sa anunti adminii ... din cate stiu eu nu se poate face alt cont de la acelasi comp. ca apare acelasi IP ...

Petronela


Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by lavinai
ok, nu imi pot schimba doar nick-name-ul atunci vreau cu totul, ca am incercat si de la compu meu nu merge......


Ai incercat deja sa te-nscrii cu alt nickname?Care? (poti sa-mi trimiti pe MP daca nu vrei aici)


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Eu nu vreau sa-mi schimb nick-ul, dar mi-ar placea sa fie trecut cu majuscula, nu cu minuscula cum l-am trecut eu initital. Se poate?

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput