Copilasii din 2002 (29)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Va pup pe toate!
Va multumesc pentru urari! Acum am venit la serviciu, am fost la gradinita unde s-au serbat Andrei si colega lui Andreea! Bineinteles ca Andrei a suflat si in lumanari (i-am luat niste lumanari in forma de clovni micuti), le-au cantat copii Multi Ani Traiasca
Au fost urcati amandoi pe cate un scaunel. Andreea il tinea de mana pe Andrei si domnisoara educatoare cu amandoua torturile in maini (unul intr-o mana si unul in cealalta). Eu faceam poze! Amandoi erau dulcei si vizibili emotionati! Amandoua torturile erau identice (Diplomat) si de la aceeasi cofetarie (parca ne vorbiseram)!
La multi ani si din partea mea tuturor Andrei-lor si Andreelor de pe acest forum!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani pentru toti cei cu numele Andrei si Andreea! Sa fie sanatosi si voiosi si norocosi!

Mami "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Karina, nu sarbatorim, fiindca si noi (mai putin copilul) si majoritatea celor din jurul nostru tin post!
Doar la gradinita l-au sarbatorit! Dar cadouri a primit si de la noi, si de la sora mea si de la mine de la serviciu (colega si seful meu), si sigur vor mai fi si altele....

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani tuturor Andrei si Andreea!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

la multi ani tuturor sarbatoritilor!!!
La noi e nasoala treaba cu serbarea. Anul acesta vor pe 20 dec. Insa exact in aceeasi zi se sarbatoreste si Hanuca, si copiii mei tb sa mearga amandoi acolo. Le-am rugat frumos pe doamnele sa mute daca pot serbarea... normal ca nu se poate, ca au si altii frati in alte grupe... si sa nu fie in aceeasi zi:( M-am suparat rau de tot, le-am si zis ca imi pare farte rau, si anul trecut numai noi am avut in aceeasi zi serbarile la scoala si la gradi, numai dupa noi nu s-au putut adapta, anul acesta am anuntat cu o luna inainte sa n-o puna pe 20 decembrie... pai ce sa mai fac? M-am suparat si m-am resemnat. Daca nu se poate, asta e. Sa serbeze fara noi. Anul trecut numai eu stiu cum m-am descurcat sa particip la doua serbari in aceeasi zi cu o ora diferenta... si bineinteles tati era foarte ocupat ca de obicei, nu ne-a onorat cu prezenta- mama m-a ajutat la copii...

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani celor care-si sarbatoresc onomastica de ziua Sfantului Andrei !
La multi ani, Romania, pentru maine !
Va doresc, tuturor, un weekend minunat !



Un fulg pentru seara de Craciun
Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la multi ani tuturor Andreelor si Andreilor.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

La multi ani! Andrei al lui katty si tuturor Andreilor si Andreelor.

Am reusit sa citesc ultimele pagini, dar nu mai pot scrie caci sunt tare pe fuga caci am o multime de lucrari ce trebuie terminate astazi.
Va pup si va doresc un weekend prelungit minunat, iar cei bolnaviori sa se insanatoseasca.

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gabi e foarte trist ce fac educatoarele....
Si eu as fi trista si suparata...
Noi la gradi ne pregatim pentru ambele sarbatori, avem si lumarile pt Hanukkah si bradul traditional de craciun, si cantece cu mosul si cantece cu Hanukkah...
Chiar ieri David spunea prin casa "happy Hanukkah!!!"

Katty, mi-ai facut pofta cu tortul diplomat!!! As vrea si eu o felie daca se poate!!! hihi...
Cred ca Andrei a fost tare mandru ca a sarbatorit ziua la gradi...
Si eu de abia astept sa ii fac si eu ziua la gradinita lui David...


Roxane, oau...e foarte mare Diana...nici nu imi pot imagina cum arata un copil la 4.6 ani la 119cm!!! hiih...Inca putin si ar fi cat mine...


Nicoleta, mor de dor de o gura de aer de la munte!!! Desi ador oceanul si marea, imi lipseste tare mult muntele...
Sper sa ajungem si noi la anul la munte sa vedem zapada pe anul asta...E asa ciudat aici ca e atat de cald afara...si toata lumea de pregateste de Craciun!!! E chiar ireal!!!!
Noi inca avem in casa aerul conditionat pe rece...!!!!

David a fost laudat azi la gradi de educatoare, ca e foarte constiincios si ca face lectii grele...Am si vazut ce lectii stie sa faca si raman uimita...hihi...
Tare as vrea sa fiu si eu o musca sa il vad cum lucreaza...asa cum ii vad pe copilasii mei din grupa...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Sanzi, m-ai dat gata!!!! Chiar acum povesteam mamei mele ca uite in SUA e ceva firesc sa se tina cont de religia altora, si nu cred ca ar fi un procent mai mare de evrei in randul populatiei decat aici...

ex- gabibarta

Mergi la inceput