Copilasii din 2002 (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

Fetelor va multumesc din suflet de urarile de bine, sa dea Domnul sa fim cu totii sanatosi!


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Nina!Sa fii sanatoasa si sa ai cat mai multe bucurii alaturi de familia ta!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la multi al la toti ce isi serbeaza ziua de nastere in luna noiembrie, sanatate si multa fericire.
nina
noi bine sanatosi... nimic deosebit la orizont... poze nu am inca.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Tine aripioara asta, voinice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

noi un pic tusim... dar ne tratam cu homeobilute:)Azi n-am dus-o pe Lili la piscina, pt ca e in aer liber, si daca tuseste, am tinut-o in casa. Sanatate celor bolnaviori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Va pup si eu si va doresc un weekend minunat!!
Inca o data LA MULTI ANI!!!! ptr. Nina, fiindca AZI e ziua ta!!!
Gabi, si pe noi ne-a socat!!! Eu n-am fost in ziua aia pe faza sa vad ca au varza la masa ca le-as fi zis ca nu-i place lui Andrei!!!
Sanatate multa lui Lili!!!
Pupici la toate fetele!!!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Catalina, dar nu tb sa spui ce ii place copilului si ce nu. Poate acasa nu-i place ceva si mananca la gradi sau invers. Pe mine m-a socat faptul ca daca un copil nu mananca, il tine cu forta la masa... in loc sa-l culce, nu? ca doar era program de somn de la unu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Nina!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna dimineata la toata lumea!!!

quote:
Originally posted by gabibarta

Catalina, dar nu tb sa spui ce ii place copilului si ce nu. Poate acasa nu-i place ceva si mananca la gradi sau invers. Pe mine m-a socat faptul ca daca un copil nu mananca, il tine cu forta la masa... in loc sa-l culce, nu? ca doar era program de somn de la unu...

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi




Ai dreptate, Gabi, poate ca a fost o premiera si pentru ele!!!
Oricum vineri au facut alta: la somn, fiindca vorbea cu colegul din patul de alaturi, l-au trimis sa doarma la grupa vecina de pe palier (la grupa mare). Mititelul, si mai ma mir ca e stresat!!!
Am citit la alt subiect prin ce probleme treci cu (ex)socrela ta!!! N-am raspuns ca nu stiam ce sa raspund! Fii tare!!!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Katty, imi pare rau treceti prin asta... Lasa ca vor trece toate. SI Stefan a fost cocotat sa doarma pe masa fiindca nu vroia sa doarma si vorbea... Se pare ca macar a inteles al meu mesajul... ca nu a mai facut sau nu am aflat eu.
Noi suntem bine, sambata am iesit pe viscol afara, sa vada pustiul zapada... A fost zapada de 10-15 cm la noi, dar acum s-a topit, ma speriasem ca ne inzapezim :). Stefan nu mai tuseste, niste mucisori ii dau tarcoale, dar sper sa il paraseasca repede, dam inainte cu Septilin, cu Immunobaby, vitamina C, am planuri dupa ce termin cu ultimul, sa incep la o luna cu Imuno Royal Junior sirop, care este cu propolis, laptisor de matca, echinacea. Dar ii voi da o treime din ce se recomanda. Ca nu voi termina cu Septilinul pana atunci, iar asta este de 2 ori pe zi. Si este cel mai important.
Sper sa nu va fi facut capul calendar... ;).
Sa aveti o zi buna.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nicoleta, cum a fost intalnirea lui Stefan cu zapada? I-a placut? Al meu, vineri era fascinat cand l-am dus la gradinita si ningea!!!
Intre timp s-a facut frumos afara, e soare dar cu dinti!!! Zapada nu s-a depus, asa ca, mai asteptam!!!


Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput