MOS CRACIUN in... pantaloni scurti !

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ok, Simonaci, o sa-ti spun.

Deci, vineri la 17 la Romana. Buggy, abia astept sa te cunosc!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Si eu Mai am de adus inca 30 lei de la Dana_e. Deci cu totul am sa iti dau 140 lei.
Cum ne recunoastem maine? Ne vedem chiar in fata la KFC?"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Buna,
am depus aseara 50 ron in contul lui Marius.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Multumesc, cin!

Sinonaci, multumesc si tie pt banuti!
Rachel Owen, multumesc si tie!

Buggy, in fata iesirii de la metrou, inspre KFC este o toneta cu carti. Voi fi acolo. Sunt inalta (1.80), cu blugi de motociclist si cizme negre lungi, geaca de blugi cu blanitza si rucsac de blugi. AM parul lug. Ne gasim noi cumva! Daca vrei si mai repede decat ora 17, spune-mi ca vin!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

17 e bine. O sa te recunosc sigur atunci mai ales ca am vazut si cateva poze"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Tzuni poti sa imi dai adresa ta pe pm???
daca se poate repede, ca ajung la posta in curand si vreau sa trimit si eu ceva...


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Tzuni voi depune si eu ceva banuti in contul lui Marius, dar vroiam sa te intreb ceva: am trimis pagina si unor prieteni si cunostinte de ale mele....deci vor dona si ei ceva banuti, dar nu sunt membri DC.Sa te anunt cand doneaza si cat?Sau cum sa procedam?

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Tzuni- multumesc si eu mult pt confirmare! Pupici multi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by pufymic

Tzuni voi depune si eu ceva banuti in contul lui Marius, dar vroiam sa te intreb ceva: am trimis pagina si unor prieteni si cunostinte de ale mele....deci vor dona si ei ceva banuti, dar nu sunt membri DC.Sa te anunt cand doneaza si cat?Sau cum sa procedam?

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)




Toate incasarile bancare sunt confirmate indiferent de sursa lor DC sau nonDC. Unde nu am confirmari pt Id (nickname) vor aparea initialele (nume si prenume)depunatorilor.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Multumesc mult Marius de lamurire!

Pupici!


Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006)

Mergi la inceput