MOS CRACIUN in... pantaloni scurti !

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

TZUNI,dimineata am sa trimit si eu pt copilasi si batrinei...numai bine

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna!

Am scris si la Discutii generale, la subiectul initiat de desprecopii "Un fulg pentru seara de Craciun".

Felicit initiatoarele acestei actiuni si ma declar total disponibila (in limita posibilitatilor date de timpul meu liber, fiindca, spre deosebire de anul trecut, acum si lucrez si urmez si o facultate la IDD)sa ajut cu orice, de la o suma de bani pe care urmeaza sa o trimit, pana la experienta mea - daca credeti ca va poate fi folositor cu ceva faptul ca am participat si anul trecut la o astfel de actiune -, jucarii, hainute, ajutor la organizare, spatiu de impachetare sau orice mai e nevoie si voi fi solicitata.

Va pup si o sa mai intru pe aici sa vad cand e urmatoarea intalnire, poate reusesc sa ajung direct cu banutii.

Mult succes, pupici si spor la treaba!

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Dorim sa trimitem si noi cateva Cd-uri cu cantece , povesti facute de noi puteti sa imi dati pe private o adresa sau ... unde sa caut , un link ca suntem din Cta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

Tzuni
Am vazut ca ai pus aici niste conturi spune-mi mai exact pe care sa-ti trimit bani pt copii orfani .Scuze dar tot imi caut adresa care mi-ai trimiso dar no gasesc

http://photos.yahoo.com/loredanasacalis]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Revin cu intrebarea cand e urmatoarea intalnire, fiindca as vrea sa dau o fuga sa va dau banutii direct.
In rest...nu aveti nevoie de ajutorul meu in nici in fel?
Pupici.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna, dragele mele!

Am fost plecata din tara, acum m-am intors.

Deci, urmatoarea intalnire va fi sambata, 18 noiembrie 2006, ora 12.00 la intrarea in Parcul Tineretului, vis-a-vis de Liceul Sincai.

Inca nu am primit nici un pliculet cu bani. Astept...

Fetele care aveti obiecte, jucarii, hainute pt copii, apelati la Freia. Eu, in aceasta actiune, nu colectez cele mai sus mentionate. Va multumesc pt intelegere.

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Buna Tzuni,
As vrea si eu sa donez 50 ron si fiind din Bucuresti as prefera sa ti-i inmanez personal. Din nefericire in week enduri nu prea stau in Bucuresti si as prefera sa ne vedem in timpul saptamanii, dupa ora 5 oriunde vrei tu. Astept mesaj pe privat
Multumesc.

rolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Tzuni,am trimis azi plicluletul,sper sa ajunga cu bine!

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Poti sa ma treci si pe mine cu 300 RON. Ii voi vira in contul lui Marius si ii scriu pe PM de la cine vin (numele titularului de cont). Mi s-a mai intamplat sa se scrie public numele complet aici si nu vreau.

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Addinel, te rog scrie-mi pe PM cand vrei sa ne intalnim. Eu sunt disponibila serile astea.

Mergi la inceput