MOS CRACIUN in... pantaloni scurti !

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Addinel, ce surpriza :-) Felicitari pentru burtica!!!!!!!!!!!
Mai, imi e si frica, daca data trecuta fii'miu era sa plece cu tine acasa, de data asta chiar n-o sa-l mai pot opri ca a crescut si e mai fortzos.
Sigur ca ne vedem, tot la Valea Ialomitei, tot intr-o seara. Vorbim pe PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Super idee !
Vreau si eu sa-mi pun pantalonii scurti si sa ma alatur voua care faceti acest gest minunat pentru copii. Tzuni trece-ma si pe mine cu $20 si astept datele pe PM cu o adresa unde pot trimite banii .

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


JASMINE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

http://s121.photobucket.com/albums/o234/bombonicaaa/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_tzuchi spune:

Tzuni,
Si eu vreau sa contribui cu 500.000 lei, dar din pacate nu pot sa vin maine, ca sunt plecata din Bucuresti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Si mie mi-e greu sa ajung la intalniri, dar vreau sa-l ajut pe Mos Craciun!! Poti sa-mi trimiti si mie adresa ta pe PM?

MULTAM,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Tzuni, eu tot nu am primit nici un semn sa stii"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buggy, o sa-ti scriu din nou!

Fetelor, eu am tot trimis PM-uri cu adresa mea. Cine n-a primit sa strige in gura mare, pliz!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Trinity spune:

Tzuni, pentru initiativa!!!

Asa cum am spus si la topicul din Discutii Generale, vreau si eu sa donez. Dar pentru ca sunt workaholik si mai am si bebe acasa, cu greu cred ca voi putea ajunge la vreo intalnire.
Eu o sa transfer banii direct in cont (traiasca homebanking-ul!!! ).
In plus eu mai am stranse hainute - o cutie plina si ceva jucarii pe care as vrea sa le donez.
Poate luam cumva legatura sa ti le trimit prin cineva, sau spune-mi tu cum facem.

Si daca ne hotaram pentru un orfelinat/leagan anume, eu fac campanie la mine in companie, sa vad ce mai pot aduna si de pe aici...

Pupici si ma bucur enorm ca pot sa particip si eu la asemenea cauze...!

Cristina & Selina (19.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Tzuni eu nu am primit nimic si chiar am drum la posta azi si as vrea sa trimit banutii .

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


JASMINE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

http://s121.photobucket.com/albums/o234/bombonicaaa/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Cum pot sa-l ajut si eu pe Mos Craciun cu ceva banuti? astept o adresa, cont bancar..
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

tzuni, sa imi dai si mie un cont sau o adresa, cand poti

Mergi la inceput