MOS CRACIUN in... pantaloni scurti !

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns taisa_ spune:

Tzuni, stii chiar asteptam un semn de la tine...macar sa ne spui ca nu e cazul,asa era normal si civilizat,dar vad ca le-ai raspuns doar celor care au contribuit financiar..sa stii ca unii copii au nevoie si de educatie,si au nevoie si de povesti nu doar de bani.au nevoie si de zambete.o serbare minunata!cu profunda dezamagire taisa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taisa_ spune:

Tzuni, nu am primit absolut nimic pe mail....daca totusi mai e cazul si vreti sa le facem aclor copii o surpriza de sarbatori atunci poti sa-mi trimiti un sms pe nr.....taisa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by taisa_

Tzuni, stii chiar asteptam un semn de la tine...macar sa ne spui ca nu e cazul,asa era normal si civilizat,dar vad ca le-ai raspuns doar celor care au contribuit financiar..sa stii ca unii copii au nevoie si de educatie,si au nevoie si de povesti nu doar de bani.au nevoie si de zambete.o serbare minunata!cu profunda dezamagire taisa.



chiar nu e cazul sa-mi faci morala! Ti-am inteles dorinta, ti-am raspuns pe mail, pentru ca nu ti-ai activat PM-ul. Dar nu ma doare sa-ti spun si aici ca propunerea ta a venit prea tarziu, pentru ca deja ii avem invitati pe Profesorii Trazniti, care au un program de o ora, iar apoi Mos craciun tot intr-o ora, o ora si jumatate va imparti darurile. E prea mult daca stam mai mult de doua ore la copii! Si iti mai spuneam in mesaj (si am fost calda si prietenoasa) ca m-as bucura foarte mult sa colaboram la alte actiuni. Se mai organizeaza si de 1 iunie si asa, pur si simplu, de dragul de a bucura copiii si de a le oferi (te citez) "educatie,povesti nu doar bani". Noi incercam cu ce am pus la cale inca din noiembrie sa le oferim din toate cate putin (cu exceptia banilor - vor fi doar daruri de la Mos Craciun).

Sper ca ai inteles si-mi pare rau ca te-am dezamagit. N-aveam nici un interes sa o fac. Interesul meu sunt acesti copii.

Sarbatori fericite!
Cu drag
Tzuni

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by taisa_

Tzuni, nu am primit absolut nimic pe mail....daca totusi mai e cazul si vreti sa le facem aclor copii o surpriza de sarbatori atunci poti sa-mi trimiti un sms pe nr..taisa.



Te rog sterge-ti nr de mobil!!!! Nu e bine sa ti-l faci public. Pentru siguranta ta!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Dragii nostri,cum colectarea de fonduri s-a incheiat,propun sa-nchidem subiectul aici.O asteptam pe Tzuni cu povestirea finala si-apoi cortina va cadea si peste acest "act" incheiat cu brio,datorita fiecaruia dintre voi!....Pana in vara,cand speram sa-l aducem pe Mos in costum de baie,nu?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput