MOS CRACIUN in... pantaloni scurti !

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by Stinu

E tarziu daca pun si eu astazi niste banuti in contul lui Marius ?
Iustina



Nu e tarziu. Voi anunta data finala asemeni proiectului precedent.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by contactnicole

Se mai aduna carti pentru copii?
Am si eu cateva carti de basme :)

Nickidutza
The day



cartile se colecteaza la un alt subiect, se ocupa cl !!!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Cosmina scumpa,

am primit mesajul tau! Banutzii ne-ar prinde bine, dar pt contractele de sponsorizare e nevoie de alergatura si eu, din pacate, anul asta nu am timp si de asa ceva. in anii trecuti am mai facut-o, acum sunt intr-o situatie mai speciala si chiar nu pot. sa nu te superi! daca se ofera cineva sa preia treaba (e de umblat la DPC, la firma etc), eu primesc cu drag banutzii.

Sa nu te superi, te rog.

Tzuni

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Tzuni, trece-ma si pe mine cu 500.000 lei. Nu pot sambata, dar poate reusim sa ne vedem saptamana viitore in una din seri, daca ai si tu timp.
Iti trimit sms cu noul meu nr de tel. Nu il mai am pe cel vechi.


Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Tzuni mi s-a spus ca nu le trbuie decat un cont al casei de copii in care sa vireze banii.
Ei nu pot vira intr-un cont al unei persoane fizice. Dar am recitit subiectul si am vazut ca inca nici nu e stabilit un camin anume.
Pacat ca se pierd niste banuti, dar sigur vor ajunge la alti copii care au nevoie.
Nu ma supar, nu am de ce numai ca vroiam mai repede un raspuns pt a nu ma face de cacao in fata oamenilor aceia.Nu se stie niciodata cand mai e nevoie.

Pupici


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nefertari spune:

Nu vreau sa stric aceasta atmosfera minunata insa am parcurs tot subiectul si nu m-am lamurit de fapt pentru care orfelinat se strang bani ????

Dupa ce ma luminati vreau sa contribui cu ceva banuti .

Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by nefertari

Nu vreau sa stric aceasta atmosfera minunata insa am parcurs tot subiectul si nu m-am lamurit de fapt pentru care orfelinat se strang bani ????

Dupa ce ma luminati vreau sa contribui cu ceva banuti .

Multumesc !



Inca nu s-a decis orfelinatul la care vom face actiunea. Astept sugestii cu draga inima! (am scris asta si in deschiderea subiectului). Oricum pana pe 22 decembrie e timp suficient sa alegem unul.



_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Cosmina, te inteleg, dar, vezi tu, inca nu s-a decis la ce orfelinat mergem.... Eu sper insa sa ajunga banutii aceia la alti copii care au nevoie! Pt actiunea noastra eu zic ca se strange o suma suficienta cat sa facem un dar frumos pt fiecare.

Imi fac timp cat de curand sa va scriu aici desfasuratorul serbarii mosului. L-am pus la cale cu buggy si suna tare bine!

Si, daca voi inca n-ati propus un orfelinat, eu vi-l propun pe Robin Hood, la care am fost si alta data. Cunosc educatorii de-acolo, stiu nevoile copiilor si cred ca merita. De-altfel, cred ca in adancul sufletelului lor, copiii isi doresc sa le ducem Mosul in orfelinat si anul asta... Spuneti-mi parerea voastra!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

quote:
Originally posted by marius

quote:
Originally posted by Stinu

E tarziu daca pun si eu astazi niste banuti in contul lui Marius ?
Iustina



Nu e tarziu. Voi anunta data finala asemeni proiectului precedent.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Multumesc mult ,cum pun banii la posta iti dau un pm.
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leistra spune:

Tzuni, vad ca nu mi-ai raspuns la mesaj, poate imi trimiti si mie adresa ta sa iti pun si eu ceva banuti pentru copilasi la adina_roberta@yahoo.com, merci mult, te pup!

http://photos.yahoo.com/adina_roberta

Mergi la inceput