Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

CE NOROC PE VOI FETELOR.
Faceti poze si trimiteti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Am pus aici un filmulet cum www.dropshots.com/day.php?userid=167280&cdate=20061102&ctime=140723" target="_blank">NINGE SPER SA VA PLACA...SA VEDETI CA NU MINTIM
Am pus pe prima pagina la listuta si pozici la care au...daca am omis pe cineva imi cer scuze ...sa ma anunte si mai adaug.

muuuulti

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Ali, poti sa vezi cateva poze de la deschidere pe site-ul www.tzontzo.ro. O sa actualizez site-ul cat de curand si o sa mai pun poze, avem o multime :)
A fost multa lume, multi copii la deschidere. I-am lasat gratuit pentru mai bine de o ora jumate pe cei prezenti la deschidere, i-am servit cu dulciuri, mere si baloane :)
Am deja 3 rezervari pentru petreceri zile de nastere.
Acum lucrez la niste evenimente pe care le pregatesc, o sa va spun si voua cat de curand, de indata ce pun toate lucrurile la punct :). Inca lucram la amenajarea spatiului, si o solutie eficace pentru caldura. Adica, in spatiul de joaca este cald, dar pe culoare, unde stau parinti, se incalzeste mai greu. Saptamana asta punem la punct si lucrurile astea.
E tare fain sa vezi ca parintii nu-si pot lua copiii de pe jocuri:) Aaaa, si piticii de 3-5 ani sunt bestiali. Am fost viziati de pitici, din Ungaria, Olanda si Germania :)

tzontzo manager

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ce frumos ninge
o seara frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Danette m-am uitat la pozele noi cu Iris, nu pot sa zic altceva decat SUPERB! SUPERB! SUPERB! Sa fie sanatoasa si sa va bucure mereu!

blue_rain felicitari inca o data si la mai mare! Jos palaria ca ai astfel de initiative

Adela ne auzim in Ianuarie in legatura cu biletul de avion la baietii frumosi. P.S. Andrei va rupe inimile fetelor cu gropitele din obrajori

Dana si www.dropshots.com/new.php?userid=139510&cdate=20060719&cimg=0" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

blue_rain e super fain si e gandita treaba bine,inca o data te felicit si sa ai mult succes in continuare cu proiectul. As merge si eu cu Iarina dar nu o las singurica...fara suparare nu am incredere in nimeni numai sa fiu eu langa ea. asa ca mai creste putin si facem si noi vizite pe acolo.

la toate fetele.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Fetelor dar pe unde sunteti? ati plecat toate la ?

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Vad ca nu mai da nimeni pe aici...v-ati dus la culcarica...

o noapte buna sa aveti la toate.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Dana multumim de complimente! Dar....sa stii ca si Fini are gropite la fel ca Andrei, in ambii obraji.Si ochii verzi, Andrei albastri......asa ca numa sa ma pot tine cand or aparea fetele!!!

**********************************************************
adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE

Mergi la inceput