mamicutze casnicutze (77)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mmiha,esti haioasa foc.rad de mor cu gradi a ta. si eu am patit cu jobul odata.eram atat de robot si de obosita incat am mers la job asa cum o faceam dimin. de dimin. intr-o zi de liber

miki,Maria este fetita.mmiha e mamica

noi la 6,00 suntem in picioare.cum se lumineaza Robert e in picioare.Nu stie ca mama lui se culca la 24,00 noaptea ca vorba aia are si ea treaba ba cu un net,ba cu un film

in tzara asta de Halloween este o nebunie totala.toate casele(aproape sa nu exagerez) sunt decorate pt sarbat. asta.In seara de Halloween pe starzi,prin cartierele cu case este forfota mare.Imi pare nespus de rau ca nu am facut foto nici inainte la decoruri nici aseara la copii
la anul...

ma duc dupa caselutza


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

miha,mai am uitat sa te felicit pt. tortulet.
tu chiar esti un talent! bravo si la mai multe


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha,esti mare cofetareasa!
bravo!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

hmmm, vad ca ati inceput sa va treziti...una cate unaaaa

bey...am calcat ieri de mi-a venit rau hainutele Mariei pt gradi, am facut baie la fata, am impletit parul sa nu mai fie alta fetita ca ea, am instruit-o ce sa zica ne-am trezit la 7 ......si cand colo nu era numeni in grupa ei...era o singura grupa unde erau copii care , chiar, nu aveau cu cine sa stea acasa.
Domn'soara nu a vrut sa ramana pentru ca nu erau prietenele ei acolo....si am adus-o acasa.

In catalogul de la cora e plinnnn Alinuta cu decoratiuni pt sarbatorile de iarna....si in magazine la fel.....mai e putin

Bey da sefa bananelor e iar la shhoping.....da la ora asta???

De andora ce mai stiti? Eu am mai intrebat de ea....da n-am auzit nimic....

Mandra mea a papat si acum incerc sa o bag la nani...daca oi' putea de doamna si vagabondul




Maria Esti o mami dlaguta fooooc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

buna.
n-am avut net!!!
la petrecere a fost fain, stef s-a distrat de minune...am pus 3 poze la album.
pupici tuturor si multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey Miha ,nu-s la shopping.
am dat tura spitalelotr si clinicilor cu mama.
m-a sunat ca se simte rau si sa o duc la spital . am dus-o ,am adus-o ,tratamente alea,alea.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

banano , multa sanatate mamei tale! da' tu de ce nu te-ai dus, ce astepti, sa te duca altii pe brate
i-am luat alexei cornite de ren, sa-i fac o poza diseara sa o vedeti
tickeru' cred ca a luat-o razna

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Alina,o ma duc si eu la analize intr-o dimineata.
asa ,ca prea ma bati la cap!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

sanatate muuulta mamei tale...si tu trebuie sa mergi la control, nu mai amana




Maria Esti o mami dlaguta fooooc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:



Cuscra dar ce mashina roz bombon i-ai facut soatzei ?! Eu tzi-am spus sa te apuci serios de treaba, itzi deschizi afacerea ta de cofetareala si gata, te-ai aranjat si de serviciu.
Dana sanatate multa mamei tale.


Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput