Iasule, mandra cetate (44)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Am terminat si de dansat si de baut si de mancat...Chiar asa...oare tortul Adrianei (care intre noi fie vorba a fost demential) l-am terminat?Sau mai facem si maine o intalnire la Dana? Eu promit ca fac poze.Mai multe decat am facut azi


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Miha ,da' n-aveai somn as'noapte?
Foarte faine poze ai facut...
Ia sa vad ce-am pozat si pun si eu.

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by adi69

Miha ,da' n-aveai somn as'noapte?



Neee...de la tortul tau mi se trage... Numai torturi si creme si coloranti si forme de tot felul am in fata ochilor! Ti-am zis si aseara si acum ma repet: ffff bun tortul,iar ideea de prezentare absolut geniala.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by adi69

Miha ,da' n-aveai somn as'noapte?



Neee...de la tortul tau mi se trage... Numai torturi si creme si coloranti si forme de tot felul am in fata ochilor! Ti-am zis si aseara si acum ma repet: ffff bun tortul,iar ideea de prezentare absolut geniala.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...







Eu ma bucur ca v-a placut,dar nota mea pt tort nu a fost maxima..din pacate,m-am cam grabit si nu l-am insiropat indeajuns...iar prezentarea,am zis ca daca tot ne-am intalnit si ne cunoastem datorita forumului...sa-i dedic un tortuletz..acolo..
Recunosc ca ar fi fost mai insirata ornarea tortului sub forma de dovleac sau vrajitoare ceva dar ..n-am fost in "filing"..

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata!

Dau si ma uit la poze, Miha ...
Eu nu reusesc deloc sa le incarc pe yahoo , imi apare o tampita de reclama exact acolo unde tre' sa dau select si ma enerveaza ...sper sa ma descurc eu cumva.
In alta ordine de idei, mie mi-a placut tare mult la bostaniada, adica noua , tortul nu mai zic ce mi-a placut , atmosfera, totul. Sper s-o repetam cat mai curand si de ce nu...cat mai des .
Pupici la toata lumea, dar mai ales lui Bobo

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Adriana,esti modesta. Lasa ca ai sa-l faci data viitoare in orice alta forma vrei tu. Imi spui,te rog, ce fel de smantana folosesti pt frisca? Azi vreau sa-i fac sotului o masinuta! Si sa vad,daca tot ies la cumparaturi,poate gasesc si ceva colorant.

Aime,aseara Robert a adormit cu Dodo si s-a trezit cu Dodo. Cred ca l-a si visat aseara,ca la un moment dat il striga prin somn.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Frisca pt crema folosesc Dorna rosie32% iar pt decor Hulala.
Am facut frisca si am ornat un tort si din smantana de la Delisio cu 26% grasimi si un plic de intaritor .

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Sa-mi arati si mie masinuta..ai mai facut una si nu mi-ai aratat-o..

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

`neata si de la mine,
cre` ca fu tare bun tortu` aseara pen` ca adi e-o profesionista da` nici cu zmeurata aia nu mi-e rusine, mneammm, tare buna o fost. in alta ordine de idei, ma bucur ca v-am cunoscut pe unele dintre voi, imi pare rau ca n-am putut sta mai mult, da` data aviatoare promit sa plec ultima

Carmen, Ilinca, Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

neta gagici,vad ca fu distractie mare,fff bine,astept si io intalnirea urmatoare sper sa fie anul acesta,mi-e asa o ciuda,,,,,,mai ales dupa tort

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput