mamicutze casnicutze (76)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

miha nu mi-ai stricat chefu da nu am mai putut posta .imi tot aparea eroare, va rugam postati mai tarziu.mno is curioasa daca acum pot trimite mesaju.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!aseara nu am putut intra de loc,nu a mers netul de loc...nu stiu ce are o sa ma mut la alta firma caci m-am saturat sa nu mearga netul atunci cand vrei sa il folosesti, iau legatura cu ei si imi indruga fel de fel de aiureli!
Liana ma bucura mult sa aflu ca au iesit bine analizele, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine!
Fetelor veniti la cafea?si una fara cofeina!pupici multi!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

buna dimineata!

pftiti la

mihainca nu am descarcat pozele,dar azi ii dau tema fetei sa la puna ca are mai mult timp.

cuscra la ce ora te-ai culcat azi noapte?

edit: doina mama lor de firma.

nici eu nu am putut trimite mesajul imediat,dar acum vad ca merge.


Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza, dar ce-ati mai scris asta noapteeeee

Dana_ch multzumesc de cafea
Bianca sa-tzi treaca supararea, iooo sint norocoasa ca nici nu mi-am cunoscut soacra, dar zice colegu' ca daca traia, ma facea varza calita nu alta, ca pentru feciorii ei nici o individa nu era buna. Dar cum se spune, despre cei care nu mai sint sa vorbim numai de bine
Cuscra tocmai mi-am adus aminte ca n-am baut cafea, sau am baut ?! nu mai stiu
Mai fetelor, voi cum va descurcatzi cu ora asta noua, ca eu ... adica pe mine m-a trezit ploada la 5.30, ora veche , cred c-a visat urit, ori la auzit pe tatsu ca s-a dus in bucatarie sa bea cafea, auziti si voi la ce ora bea cafeaua , asha ca a trezit ploada, i-am comunicat tot ce aveam la indemina la asemenea ora, bineintzeles ca el nu spunea nimic si vorbeam singura, iar dupa aia am luat motzata linga noi in pat ca prea urla, ma tot pipaia sa vada mai sint sau am disparut, dupa care a adormit pina la 8.30 tot ora veche, ca se trezise tatsu si mi-a adus cafeaua la pat . Asha face tot timpul, eu dorm si el ma trezeste cu cafeaua cald, ei ce sa fac citeodata mai bodoganesc ca nu vreau, citeodata o beau, dar chiar daca il cert tot nu se lecuieste.

Acum asezati-va in rind indian sa va pupicesc:
Ana (si mai treci pe la noi)
Brigitte (dar tu unde-ai disparut fara sa anunti ?)
Alina
Cami
Bianca
Dana ch
Gabitza (vezi ca recuperezi cam mult sosirea soatzei )
Mirela
Dana banana
Doina
Irina (absenta )
Ionela (nici tu nu esti la apel)
Mihaela (unul e pentru ginere)
Maria2mami
Theodora (nu gasesc ceputza din aia mica, cu mare nu merg pulpele alea de le ai tu pe Culinar ?)
Cristina (cum stai cu moralul ?)
Georgi (sa-ti treaca maselutza)
Andreea (ne-ai uitat ?)
Liana (sa-ti ajute DD si sa te trecem cit de curind la burtici, apropo eu am facut-o pe Isabella la 38 de ani, asha ca... totul se poate )

Mey, dar pe mine ma pot pupa singura ? Sau asta-i pentru mine de la Isabella

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza si eu te pupacesc si pe toate fetele!
si fug sa fac mancare ca vine masa de pranz si mi-o iau...

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Fetelor buna dimineata ! Ia uitati si de la mine ***** ptr subect'...!
Revin si eu printre...picaturi , am fost tare ocupata zilele trecute si voi fi si-n continuare din pacate , sper sa ma intelegeti !
Eu pregatesc un tzamp(bulan) de miel in cuptor...mama , mama....de-mi curg deja de la miros ! Vine socrella mea la masa si musai sa pregatesc ceva buuuuun ! V-as invita pe toate daca as putea cu cea mai mare placere !
Va si eu in sir indian pe toate si va doresc o duminica frumoasa ca si sufletele voastre si mii si mii de iar sarbatoritilor din zilele trecute le doresc tot buinele din lume si un sincer si calduros LA MULTI ANI si mii de scuze ca n-am putut s-o fac !
Bye...

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Cuscra,sigur nu te-am invitat la mine sa bei cafeluta? Uite si de la noi un pup pentru tine si unul pentru Isa . Mey mie mi se pare ca tu cu sotul tau sunteti de coma,tare haiosi trebuie sa fiti. Tu boscorodind despre una-alta si el vazandu-si in continuare de treburile sale.

Bianca,si eu am patit la fel aseara.Nu-mi trimitea mesajul,cica sa mai las sa treaca dom'le 60 de secunde,ce ma grabesc asa?!? Ma bucur ca nimeni si nimic nu-ti strica cheful de dans.

Doina,ce gatesti bunut?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

'neata! multam de cafelutza
cam nasol cu ora asta, sa vedem la cit se culca alexa, ca dimineata s-a trezit la 7.45 ora noua si n-am pierdut ocazia si am dus-o la impartasit ca se facuse luna.
dana, abia asteptam pozele. m-am uitat acum pe cele de la semnatura si am ramas tablou cit de mare s-a facut lucas!!!
doina, spor la mincarici!
miha, bi am si eu un exemplar (soacra) de cosmar. nu mai zic nik ca ma apuca si-mi stric ziua
danelutza, pup somnambula mica. ma distrezi cind povestesti cum te certi tu de una singura


www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... tot eu, asta, m-am dilit rau de tot.

V-am povestit cum face Isabella dupa ce termina de supt tzitzica ?! Aaa, nuuuu ?! Deci, termina de supt, il apuca pe tatsu de-o ureche si-l trage linga tzitza si-i face paaa, il invatza sa suga

Cuscra eu cred ca m-ai invitat la cafea, dar eshti sigura ca n-am baut-o impreuna ?

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

si soata nu presteaza?

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa

Mergi la inceput