Cluj rulz! (62)

Cluj rulz! (62) | Autor: mariana tache

Link direct la acest mesaj

NOI (album 1)
album 2

descintec
roxana1974 14.09.1974 - Serban , 22 iunie 2004, poze
carrie 22.08.1973 - Theodora Alexia , 30 mai 2003, poze
mariana tache 3.03.1979 - Stefan Adrian, 20 aprilie 2004, - poze1
Simon Andrei, 30 august 2005 - poze2, poze3
pufymic
ad_rianna - Bianca + Tudor, 3 noiembrie 2004
baby-boom - Elise, 9 iulie 2004
tuchi - Dragos, 3 aprilie 2003 - Medea, 10 aprilie 2005, poze
TatianaG 18.12.1972 - Clara-Maria, 31 ian 2004, Daniel Cornel + Eduard Mihai , 9 decembrie 2005poze
nana_sim12.07.1969
Annelise - Ana , 9 iulie 2004
Ripley - Ana Ecaterina 10 noiembrie 2005
nonna- Vlad, 20 octombrie 2003
impreuna - Sara, 25 noiembrie 2004, poze
mihaela ema - Darius, 20 noiembrie 2004, poze
ralucames 5.08.1979 - Stefania, 19 septembrie 2004, poze
asi 30.05.1975 - Razvan , 7 martie 2004, poze
codruta_grg - Petra Alexandra, 9 august 2005, poze
steaua 10.09.76 - Alexandru Tudor, 11 iulie 2005, poze
Flavia Maria - Antonio Mihai, 29 mai 2004, poze
Dara 07.11.1977 - Daria, 22 decembrie 2002, poze
Alexa-Ioana - Alexa Maria
joszaerika 9.04.75 - Norbert , 7 decembrie 2003, poze
svety 18.05.78 - Dan Emilian, 26 iulie 2005, poze si www.dropshots.com/svety" target="_blank">
machetutza - Lucian, 3 martie 2004, poze
Boca Daniela - Alex, 27 iulie 2004
roxanicea - poze
Creola - Maria Sarah, 13 aprilie 2005
Arleene 1.12.1979 - Alexandru Mihai, 8 mai 2006, poze
mihaelagrosan -
arghirmonica - Cristian; Daniel, 14.03.2002
Romana 74 21.05.1976 - Matei, 04 iulie 2003; Luca, 28 august 2005
Alynutza
gabri andrei 20.05.70 - Andrei, 2 martie 2001


Oaspetzi:
Tzuni
jubica
Lucia
Linusa
Csylla
ana_b
saso
Silvia Popa
babygirl
Olim
17.06.1978
country girl - Ilinca, 10 septembrie 2005, poze
diadaniela

Sa aveti spor....



Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Am zis ca fac subiectul asta din buna dimineata, ca sa fie cu noroc si sa ajunga departe

Svety, dupa cum vezi sunt aici in zona si citesc de zor ; baga material de studiu ca pica la fix din buna dimineata!
Ce medici intelepti aveti la voi in Turda ; cand mai ai probleme cu Dani nici sa nu stai pe ganduri! te urci intr-o masina si aci la Cj te prezinti, ca nu se poate altfel!

Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

Cand mi-am luat si eu inima in dinti... iata ca au aparut mucii si nu mai putem veni, desi.... tare as fi vrut!Amandoi sunt mucosi, nu au febra, dar le curg mucii. Cel putin la Luca ii curg rau!trebuie sa trimit mesajul ca mi-l sterge asta mic...paaaaaaaaa mai revin

ROMANA , MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

neatza gagici

eu nu stiu ce am dar dorm, ma trezesc la 4-5 dimi fresh si la 6 imi cade capul taman pe cand se scoala Thea...

Svety, tre sa remarc ca a avut Dani la cazaturi si busituri in ultimele luni...asa-s de repezitzi copiii astia...
iar dr din Turda parca-s din Namibia sau Togo, nu pot sa inteleg de unde scot tratamentele de care zici, ca raman perplexa.
si faza ca nu mai e bun dupa un an laptele mamei iar e totala, l-a gustat tanti si analizat chimic de a tras aceasta minunata concluzie?

eu cu gaza am umblat ieri toata dupa masa sa-i caut lampa in camera, am gasit la Atas una faina cu Winnie The Pooh al carei mare fan e acum, si nu mai aveau pe stoc iar pe comanda ti-o aduce in 2 luni

unde mai gasesc dragutze?in Praktiker?

Mariana asteptam pareri despre Cora!eu am fost in Ungaria si in BUcuresti , e super ok!
legat de ce am discutat ieri, o sa se intalneasca Mihai vineri cu tatal tau sa discute, mai repede nici cum nu are rost ca nu e front de lucru.ok?

no va pup girlz

Roxaa, Roxi?unde sunteti?de Oana nu mai zis ca e rara avis!


Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori si 4 luni)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:



Am fost cu Stefan la vaccin; a fost super ok; a plans fff putin, doar cand l-a intepat; am un adevarat barbat

Cristiana, e ok. Am fost si eu in cora la Buc si mi-a placut mult de aia sunt f happy ca s-a deschis si la noi.

Romana, imi pare tare rau ca nu poti sa vii

Fug in Cora....

Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

A adormit piliuta dupa 3h si de plimbarici. L-am scos numai cu hamul si am obosit si eu; am halit amandoi si acum relax...Mancare am facut, laptele am fiert...mai ce zi faina am avut azi!

Apropo de ham, l-am pus in folosinta de cand cu cazaturile lui Dani. Doamne feri da cu capul! Da le manca in freza pe muherile astea! Sa-l las singur ca asa se invata sa umble, cazand.Nu-i bine ca-l tin fara caciula ca-l trage curentul pe strada si chiar daca-i cald, face otita. Pur si simplu ma opresc pe strada si incep invataturile. Io-s politicoasa din fire, dar din gand nu. Atata bombanesc si am niste viziuni. Is frustrate, le-o fi venit gazul mult...pana mea stie ce au cu mine!

mamica fericita de Dany-boy (apetitus continuus) www.dropshots.com/svety" target="_blank">



Steaua nostra nu va apune niciodata si lumina ei va dainui mereu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Vesti proaste.
Din pacate Razvan e super mucos fara alte manifestari.Io vreau sa tin intalnirea dar voi hotarati daca veniti desi cred ca e mai bine sa amanam intalnirea.
Voi ce ziceti?



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Ce rau imi pare...Poate ne vedem altadata...Chiar imi pare rau Sanatate lui Razvan.

mamica fericita de Dany-boy (apetitus continuus) www.dropshots.com/svety" target="_blank">



Steaua nostra nu va apune niciodata si lumina ei va dainui mereu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cristiana, in Ambient ai incercat? Eu sincer nu m-am uitat la lampi pentru copii, dar restul tot de acolo le-am luat, ca au chestii interesante. Si da, si in Practiker parca am vazut ceva. Si mai era un magazin cu lampi in p-ta Unirii, langa coloane, dar nu mai stiu daca mai e, sau cum se numeste.

Mariana, si eu astept impresii despre Cora, noi o sa mergem maine doar, ca tot e ziua programata pentru cumparaturi. Eu sunt bucuroasa oricum ca s-au mai deschis supermarketuri, ca era dezastru de sarbatori, pe vremea cand era doar Billa (adica anul trecut de Craciun de ex.) ne-am pus pofta-n cui, ca nici nu se putea intra in magazin, ce sa mai si cumperi...

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Svety si mie imi pare rau dar saptamana viitoare nu mai ratam.Multumesc.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

STANCA- eu zic sa ne intalnim in clubul mucosilor!

ROMANA , MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)

Mergi la inceput