DC... altfel ( grup de suport pentru parinti) 2

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Bine ai revenit Kamymamy!M-am linistit.Eu tresar la orice,pt ca cineva m-a intrebat de ce da din cap,si daca nu face asta pt ca e autist.De aceea tresar la orice(am citit ca cei cu SD csunt predispusi spre autism).Dar acum ma bucur ca a inceput sa mearga si cu premergatorul ,nu numai tinut de manute(inseamna ca i-a trecut cazatura)
pt voi si multa sanatate la

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

bne ai venit Kammymammy!

am facut o gafa -e de fapt Open Society Initiative.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Vreau sa fac cursuri ABA.
Cine ma poate ajuta unde se fac, cat ma costa ......




Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Paula, la Spitalul Obregia se organizeaza sambata si duminica, dar nu in fiecare w/e. Intreb si-ti spun, ca ma intalnesc maine dupa-amiaza cu coordonatoarea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Paula, profesorul cu care face Daria gimnastica a fost foarte dragut si mi-a lasat un catalog insotit de un CD al celor de la Ortotech. Am vazut acolo, printre altele, niste corsete incredibile, dintr-un material special mult mai subtire si mai usor decat grosolaniile executate prin spitalele noastre. In ceea ce priveste ortezele, sunt super... Trebuie sa ne vedem si sa discutam, caci sunt sigura ca vei gasi o solutie foarte buna pentru piciorusele Alexei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

apropo de jocuri educative, incastre etc:
am dat peste site-ul http://www.materialedidactice.ro ,este cam prost organizat (la sectiunea produse are doar lista cu denumirile produselor), dar are totusi si un catalog .pdf in care sunt imagini si detalii
http://www.materialedidactice.ro/download/4763_26.06.2006.pdf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Super site-ul Cristina. Nemaipomenit pentru terapie cognitiva.
Nu sunt ele cocmai ieftine, dar am vazut cel putin 6-7 chestii pe care le-as lua in etapa asta.
Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

da cam scumpe, cred ca merg mai mult pentru scoli, ai vazut ca unele contin cantitati cam uriase de piese. Dar se pot alia mai multe persoane (de ex. mi se pare prea mult sa iei 3 piramide care au cam aceeasi idee)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Eu de ce nu reusesc sa intru pe acel site?Ca tocmai doream sa o trimit pe Axia la o mica tura de shoping...Era o gluma , Axia , nu ma pedepsi . Cu drag , magnolia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

fiindca am pus eu link' gresit, am pus o virgula in plus la sfarsit.
Trebuie http://www.materialedidactice.ro/
Gata am corectat si acolo.

Mergi la inceput