Prematur !!

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Saptamina viitoare Sara va veni acasa. Sa va spun cit de mult ne bucuram cu toti ??
Am cautat ieri in tot orasul de am inebunit un cosulet pt. copil din acela mai zdravan , nu exista asa ceva in Galati. Am luat pina la urma un cosulet cu marginile mai moi si un scaun de masina tip scoica.
Lorelai - I-ti multumesc din suflet in numele Sarei pentru hainute sint absolut minunate. Nici nu stiam ca exista un costumas asa mititel ca cel roz pe care l-ai trimis tu. Am vorbit si cu Aura si probabil o va imbraca cu el atunci cind o scoate din spital.
Oricum o sa o rog sa faca niste poze cu momentul in care pleaca acasa , pentru mine e foarte emotionat faptul ca de sarbatori vom avea printesa acasa asta in ciuda prezicerilor de acum aproape 2 luni.
Nici nu vreau sa ma gindesc cum am fi intimpinat acest Craciun daca era dupa inima medicilor di Galti.
Va pup, va multumesc la toate si continui sa va tin la curent.
P.S. Nashica multumesc pt. NUIELOAICA , o sa-mi fac o sorcova din ea .

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmmaria spune:

Pupici Sarei si mamicii ei, pupici Lilianei si Nashicii.
Totul va fi bine, eu sunt sigura de asta, dar sa nu dea Sfantul ca dupa ce vine Sara acasa sa nu ne mai dati vesti, ca venim peste voi la Galatzi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davia spune:

Bravo Sara !!!! Ma bur foarte mult pentru voi .Sa va dea Domnul tot ce va doriti ,multa sanatate .
Deacord cu tine Mmmaria.......venim peste ei la Galati daca nu mai dau nici o veste dupa ce ajung acasa
Multi pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Subiectul merge mai departe aici :
Prematur2

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

Doamne Ajuta! sa fie sanatosi sa le mearga bine, luptatori ptr. VIATA!
pupici la toti

Roxana Lilea,mama de 2 ori :)

Mergi la inceput